• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-08-27
  • Identyfikator ogłoszenia: #48678

Odstąpię solarium

ODSTĄPIE KOMPLETNY DOCHODOWY BIZNES/SOLARIUM BEZ WKŁADU WŁASNEGO

Solarium istnieje nieprzerwanie w odstępowanym miejscu 20 lat!!!

Każdy korzystający z Solarium wie o tym miejscu!!! Stali klienci.
Znajduje się w centrum Radomia, przy bardzo ruchliwej ulicy z dużą ilością miejsc parkingowych. Lokal widoczny z ulicy z dużą reklamą LED.

W cenie odstępuję kompletny biznes – nic nie wkładasz, przejmujesz wszystko co potrzebne do jego prowadzenia. Wystarczy przepisać umowy na dostawę mediów, zawiadomić SANEPID o przepisaniu i prowadzić gotowy interes.

W solarium znajdują się 2 z najwyższej półki łóżka opalające firmy MEGASUN- stojące i leżące, z klimatyzacją,skutecznym chłodzeniem, bryzą i systemem audio. Co najważniejsze nie są urządzenia sprowadzone z zachodu z dużym przebiegiem, tylko pochodzące, JAKO NOWE, z polskiej dystrybucji.

W solarium istnieje możliwość podłączenia jeszcze jednego łóżka( wolne pomieszczenie dla uruchomienia np. opalania natryskowego, stylizacji paznokci itp…

W lokalu wykonana jest autorska instalacja wentylacji/wyrzutu zużytego powietrza z odzyskiem ciepła , szczególnie korzystne w okresie zimowym. Ogrzewanie zapewnia b. oszczędny piec gazowy. Licznik energii elektrycznej dwutaryfowy, lokal wyposażony w alarm z powiadomieniem. W połączeniu z niskim czynszem utrzymanie lokalu wychodzi naprawdę na niskim poziomie.

W lokalu jest wszystko do prowadzenia takiego interesu.
Ponadto na stałe współpracuję z doświadczonym serwisantem, drobne naprawy, wymiana lamp itp. odbywa się szybko i sprawnie.
W lokalu można przejąć również tani w utrzymaniu telefon stacjonarny do rezerwacji telefonicznej oraz stronę na portalu społecznościowym.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Radom
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 40000 zł
Cena do negocjacji Tak
Czy firma jest zyskowna? Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej