• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-08-16
  • Identyfikator ogłoszenia: #59306

Odstąpię Stację Kontroli Pojazdów

Stacja w pełni wyposażona w sprawne i działające urządzenia wymagane przez Transportowy Dozór Techniczny. Stacja posiada urządzenie rolkowe do badania hamulców, szarpaki hydrauliczne oraz urządzenie do badania amortyzatorów firmy Maha.
Biuro obsługi klienta wyposażone w meble biurowe, pomieszczenie klimatyzowane.
Obiekt o powierzchni 145m² posiada niezależne ogrzewanie gazowe. Przed stacją znajduje się duży dogodny parking wyłącznie dla klientów skp. Na terenie kompleksu funkcjonuje duży serwis samochodowy „ EUROWARSZTAT” który dostarcza dodatkowych klientów. Stacja prowadzona jest przed podmiot gospodarczy którego jestem właścicielem w formie Sp. z o.o. - posiadająca osobowość prawną więc przejęcie biznesu nie wiąże się z koniecznością nowych odbiorów przez TDT. Obecnie poświadczenie – decyzja ważna jest do końca 2026 roku. Spółka wpisana jest do rejestru przedsiębiorców prowadzących stacje kontroli pojazdów na terenie miasta Zielona Góra.
Wyposażenie biura oraz wyposażenie stacji stanowią moją własność, nie są przedmiotem dzierżawy i przejdą na własność potencjalnego chętnego. Budynek stacji jest w formie dzierżawy wieloletniej. Czynsz w wysokości 3400 netto, prąd ok 250 miesięcznie. Stacja zatrudnia diagnostę na cały etat oraz drugiego na część etatu.

Informacje podstawowe

Branża
  • motoryzacja
Województwa
  • lubuskie
Miasto Zielona Góra
Obszar działalności Wojewódzki
Cena sprzedaży 250000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej