• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-11-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #60113

odstąpię studio fotograficzne

Sprzedam/odstąpię studio w centrum Rzeszowa. Studio jest w pełni wyposażone w najwyższej jakości sprzęt. Studio prowadzę ponad 6 lat jako dodatkową działalność, niestety ostatnio brakuje mi czasu i większość wynajmów i sesji jestem zmuszony odmawiać, jako że potrzebuje studia dosłownie raz na jakiś czas chętnie zostanę jego klientem. Studio ma stałych bezobsługowych najemców, którzy mają swoje klucze i sami obsługują sprzęt, sprzątają i zamykają, najemcy płacą stałe miesięczne opłaty, które pokrywają wszystkie koszty (czynsz, rachunki). Każdy dodatkowy wynajem czy własne zlecenia to czysty zysk. Tak więc studio nigdy nie przynosiło strat ale generuje mniejszy/większy zysk.

Studio przez lata zostało wypromowane na lokalnym rynku, posiada stronę internetową z systemem rezerwacji, a hasła "wynajem studia rzeszów", "studio fotograficzne rzeszów" i tym podobne są w czołówce wyszukiwarki google.
Na sprzęcie nigdy nie oszczędzałem, światło błyskowe to szwajcarski Elinchrom, a stałe Fresnele Desisti, statywy Manfrotto i Avenger, są też światła stałe Ledowe oraz niezliczona ilość akcesoriów, wszystko najwyższa półka.

Cena sprzedaży obejmuje cały sprzęt i akcesoria, wypozycjonowaną stronę, prawa do marki, bazę klientów. Po zakupie mogę nauczyć nowego właściciela fotografii studyjnej i obsługi sprzętu od podstaw. Służę także pomocą w późniejszym etapie.

Sprzedaję całość, jeśli ktoś jest zainteresowany samym sprzętem (który jest wart tej ceny) to niestety odmówię. Zależy mi na tym aby studio funkcjonowało.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługi dla ludności
Województwa
  • podkarpackie
Miasto Rzeszów
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 97000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej