• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-01-16
  • Identyfikator ogłoszenia: #60482

Odstąpię studio fryzjersko kosmetyczne

Powierzchnia lokalu wynosi 220m/2, lokal znajduje się na 2 piętrze i podzielony jest na zakład fryzjerski z gabinetem kosmetycznym, łazienka dla klientów (60m/2) oraz druga część w której znajduje się pomieszczenie berberskie, gabinet piercera, gabinet do masażu, gabinet drugiego kosmetologa, socjal(łazienka pracownicza), biuro, składzik oraz sala tatuatorska (160m/2). W cenę lokalu wchodzi wyposażenie (oprócz maszyn; lasera IPL, laser piko sekundowy, kombajn kosmetyczny, RF, Hi Fu) i inne pojedyncze prywatne rzeczy pracowników), pracownicy:
- Piotr (kosmetolog) zajmujący się również maszynami kosmetycznymi
- Dariusz (masażysta)
- Radek (tatuażysta/piercer)
- Mateusz (tatuażysta/manicurzysta)
- Ela (tatuażystka)
-Michał (tatuażysta)
- Ola (menadżer salonu)
- Mateusz (właściciel salonu, kosmetolog, fryzjer, barber).
Wszyscy pracownicy są na procencie (szczegóły do omówia), oprócz Pani menadżer, która jest zatrudniona na umowę o prace, wynagrodzenie jest stałe (szczegóły do omówienia).
Przedstawiony zespół jest zespołem specjalistów, zgranym i ja jako obecny właściciel Dream Collective Studio żądam podczas odstąpienia lokalu, aby każda z wymienionych osób nie została pokrzywdzona poprzez utratą pracy. W wymieniony koszt wchodzi także baza klientów (możemy pochwalić się dużą ilością stałych klientów) oraz dobrą opinię marki. Trzy miejsca parkingowe znajdujące się przed budynkiem. W obu pomieszczeniach znajdują się klimatyzacje.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 200000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej