• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-10-23
  • Identyfikator ogłoszenia: #59593

Odstąpię studio modelowania sylwetki

Wyjątkowa okazja, aby stać się właścicielem profesjonalnego studia modelowania sylwetki! Oferujemy Państwu gotowy biznes, który znajduje się w głównej dzielnicy Rudy Śląskiej i ma już solidne, ponad 4 letnie miejsce na rynku. Jeśli marzysz o własnym przedsięwzięciu w dziedzinie zdrowia i urody, to jest to idealna propozycja dla ciebie. Sprzedaż biznesu , lokal w wynajmie !

Najważniejsze cechy biznesowe:
- Przestronny lokal o powierzchni 180 metrów kwadratowych, położony tuż przy głównej ulicy w kamienicy na I piętrze, w popularnej okolicy o dużym natężeniu ruchu pieszego.
- Studio jest wyposażone w nowoczesne technologie i sprzęt wyspecjalizowany do modelowania sylwetki i poprawy ogólnego stanu zdrowia.
- Profesjonalny i wykwalifikowany personel specjalizujący się w różnych technikach modelowania sylwetki, w tym zabiegach sprzętowych, obsłudze urządzeń fitness/wellness i żywieniu dietetycznym.
- Unikalne programy i usługi mające na celu osiągnięcie pożądanych rezultatów i poprawę samopoczucia klientów.
- Nowoczesny sprzęt we wszystkich strefach:
* Fitness: Vacu Shaper- bieżnia pod ciśnieniem Swan Shaper- eliptyk skrętny z lampami na podczerwień, kolagenem oraz jonizacją powietrza - Rower poziomy, Roll Shaper- masażer ciała z podczerwienią 3 szt.
* Wellness: Elektrostymulacja 2 szt, Elektrostymulacja IR z podczerwienią, Limfodrenaż na nogi 2 szt, Limfodrenaż na ręce 1 szt, sauna karbonowa 1 szt, sauna na podczerwień 1 szt.
* Beauty: Beauty Shaper- endermologia z IR, RF 2 głowice do ciała, głowica do twarzy z wymiennymi końcówkami, liposukcja ultradźwiękowa, Lipolaser zwykły, Lipolaser 4D, Multipolar RF do wykonywania zabiegów na twarz i ciało.
Dodatkowo aktywne umowy o współpracy: Benefit Systems, Medicover Sport, Groupon, Mediraty, Tuba Pay, Karta dużej rodziny.

Powody, dla których warto kupić nasze Studio Modelowania Sylwetki:
1. Udany biznes: studio już ugruntowało swoją pozycję na rynku, ma stabilną bazę klientów, co zapewnia duży potencjał do dalszego wzrostu.
2. Prestiżowa lokalizacja: Znajdujemy się w gęsto zaludnionym obszarze, w głównej dzielnicy miasta, co daje ogromne możliwości przyciągnięcia nowych klientów.
3. Unikalne usługi i techniki: nasze studio oferuje innowacyjne techniki modelowania sylwetki, które są bardzo poszukiwane i zapewniają długoterminowe rezultaty.
4.Reputacja i zaufanie: jesteśmy dumni z naszej reputacji i wysokiego poziomu zaufania wśród klientów, co zapewnia powtarzające się rekomendacje.
Dodatkowe informacje:
- Podana cena brutto (obejmuje wydzieloną cześć przedsiębiorstwa, sprzęt i bazę klientów, fanpage studia)
- Gotowość do przeniesienia wydzielonej części przedsiębiorstwa: natychmiast.
- Zapewnienie niezbędnego wsparcia i konsultacji w okresie transferu firmy.
- Dalsze szczegóły zostaną udostępnione zainteresowanym osobom na żądanie.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • śląskie
Miasto Ruda Śląska
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 410000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej