• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-05-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #58067

Odstąpię sushi bar

Mam do zaoferowania Państwu odstąpienie działającego sushi baru zlokalizowanego w Krakowie w dzielnicy Dębniki. Lokal działa od 2 lat i posiada stałą grupę klientów. W większości przypadków działamy na zasadzie dostawy, jednak dla naszych klientów przygotowaliśmy także kilka miejsc na sali (również w sezonie letnim ogródek).

Sushi bar zajmuje powierzchnię około 50 metrów kwadratowych i jest w pełni wyposażony w niezbędne urządzenia kuchenne oraz meble. Lokal posiada wszystkie niezbędne pozwolenia i cieszy się dobrą opinią wśród Klientów. Koszt wynajęcia lokalu 2300 zł netto + media (woda, ścieki, wywóz śmieci - 390 zł, prąd ok. 1200 -1500 zł) do lokalu przynależy również miejsce parkingowe w cenie. Obrót roczny za 2022 rok - powyżej 1 mln, do wglądu dokumentacja z systemu.

Odstąpienie lokalu wiąże się z przyczyn osobistych, a nie związanych z działalnością biznesową. Zależy mi na znalezieniu odpowiedniego nabywcy, który będzie kontynuował prowadzenie sushi baru z pasją i zaangażowaniem.

Jeśli jesteś zainteresowany nabyciem działającego sushi baru w Krakowie oraz więcej zdjęć, zachęcam do kontaktu telefonicznego. Oferuję pomoc w przejęciu biznesu oraz przejściu przez proces przeniesienia własności.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 70000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej