• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-09-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #49405

Odstąpię zyskowny Barber Shop

Barber Shop Poland działający w 5 miastach w związku z nowymi planami inwestycyjnymi sprzeda i odstąpi swój działający i przynoszący dochód salon w Katowicach.
Salo należy do sieci Barber Shop Poland w skład, którego wchodzą salony w Bydgoszczy, Toruniu, Włocławku, Warszawie i właśnie Katowicach. Posiadamy także Polską Akademię Barberinu.

Barber Shop Katowice mieści się na ul. 1 maja 28 w Katowicach i działa od 19 maja 2018 roku. Posiada 3 stanowiska barberskie, przy których pracować może maksymalnie 5 barberów w systemie zmianowym. Meble autorskie sieci zaprojektowane i wyprodukowane przez Panda Trzebnica Sp. z o.o. Salon w pełni wyposażony i działający. W skład wyposażenia wchodzą m.in. system kamer, pralka, 2 mikrofalówki, szafa, wyposażone zaplecze socjalne, toaleta, ramki dekoracyjne na ścianach, kanapa w poczekalni, ekspres do kawy, oraz lodówka.

Oferujemy sprzedaż całego wyposażenia,przepisanie umowy najmu, umów o pracę z 3 wyszkolonymi i doświadczonymi pracownikami, oraz przekazanie całej bazy klientów, wraz z numerem telefonu.
Logo, nazwa i FP zostają własności sieci BSP i udostępnione zostają za niewielką kwotę na zasadzie dzierżawy, dodatkowo możemy poprowadzić recepcje za niewielką kwotę.

Salon jest rentowny przynosi stały miesięczny zysk, posiada bazę ponad 2600 klientów.
Rezerwacje odbywają się poprzez system rezerwacji Booksy.
Szczegóły finansowe przedstawimy zainteresowanym.

Oferta jest dla osób, które mają wolne środki finansowe i nie chcą całymi dniami pilnować biznesu. Obecnie manager pojawia się w salonie raz na miesiąc. Praca zespołu jest zoptymalizowana na pracę samodzielną, a zarządzanie odbywa się zdalnie.

Informacje podstawowe

Branża
  • fryzjerstwo, uroda, spa
Województwa
  • śląskie
Miasto Katowice
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 120000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej