• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-07-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #56175

Odstępne restauracja Gdańsk Wrzeszcz top miejsce

Na sprzedaż, jako odstępne prosperująca restauracja, zlokalizowana w Gdańsku Wrzeszcz, w najmodniejszym i najbardziej rozpoznawalnym miejscu tej dzielnicy.

W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura- autobusy, tramwaje, kolej SKM, PKP, PKM, dogodny dojazd do Portu Lotniczego i Obwodnicy Trójmiasta.

Lokal przystosowany i wykończony w najwyższym standardzie, poniesione nakłady pieniężne wewnątrz około 900.000 PLN netto.
Umowa najmu na lokal do 2030 roku, z możliwością zachowania pierwszeństwa co do jej przedłużenia.

Lokal o łącznej powierzchni niespełna 213 mkw.

Idealny zakup dla osób z branży HoReCa lub innych inwestorów. Miejsce o doskonałym potencjale, z nieograniczonymi możliwościami rozwoju.

Podana cena ofertowa jest ceną netto.
W skład sprzedaży wchodzi: zakup spółki i 100% jej udziałów, odstępne przystosowanego i wykończonego lokalu ze stanu deweloperskiego w najwyższym standardzie ( zaprojektowanego przez architekta wnętrz), atrakcyjnie wynegocjowana umowa najmu długoterminowego, marka wraz z całą identyfikacją i KV, social media, sprzęty kuchenne ( własność lub dalsze przejęcie leasingu), wynegocjowane kontrakty z dostawcami, przeszkolony personel, know how i wiele innych.

W przypadku zainteresowania zapraszamy do bezpośredniego kontaktu potencjalnie zainteresowanych klientów, w celu przedstawienia szczegółów.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdańsk
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 1350000 zł
Cena do negocjacji Tak
Forma prawna Spółka z o.o.

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej