• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-12-07
  • Identyfikator ogłoszenia: #40908

Ośrodek kolonijny dla 150 dzieci

PROWIZJA 0% - wynagrodzenie agencji nieruchomości pokrywa Sprzedający.
Do sprzedaży ośrodek kolonijny w centrum Jarosławca, tuż przy latarni morskiej, przystosowany do pobytu 150 osób jednocześnie. Na działkach o łącznej powierzchni 4000m2 budynki o funkcji mieszkalno- pensjonatowej o łącznej powierzchni użytkowej 1233m2.
- budynek trzykondygnacyjny o pow. użytkowej 206,60m2;
- budynek trzykondygnacyjny o pow. użytkowej 222,87m2;
- budynek parterowy /obecnie świetlica/ o pow. użytkowej 95m2;
- budynek parterowy o pow. użytkowej 55m2;
- budynek trzykondygnacyjny o pow. użytkowej 291,70m2
-budynek trzykondygnacyjny o pow. użytkowej 294,83m2;
- budynek parterowy o pow. użytkowej 67m2

W pierwszym budynku od strony ulicy Wczasowej oprócz dziewięciu pokoi i pomieszczenia biura znajduje się kuchnia z zapleczem socjalnym oraz jadalnia dla 75 osób /tu posiłki podawane są na dwie zmiany/. W przyziemiu budynków trzykondygnacyjnych są świetlice, sala do ćwiczeń z wyposażeniem oraz pomieszczenia socjalne i gospodarcze. Wszystkie budynki są ogrzewane i przystosowane do funkcjonowania cały rok.

Większość z 48 pokoi posiada własne łazienki, pozostałe łazienki w pokojach typu studio oraz łazienki wspólne. Okna w budynkach z profili PCV, ściany malowane, korytarze wyłożone boazerią, w łazienkach na ścianach glazura, na podłogach terakota. W budynkach tarasy i balkony. Teren obiektu ogrodzony, zagospodarowany z licznymi nasadzeniami i oświetlony. Na terenie oprócz zabudowań jest boisko sportowe, elementy małej architektury, przejścia i ścieżki wyłożone kostką brukową oraz parking wewnętrzny na około 20 samochodów.


Wykorzystanie tych obiektów przez obecnych właścicieli zostało podzielone na dwa okresy: lipiec - sierpień gdzie obiekty są wykorzystywane gównie przez kolonie, oraz maj - czerwiec - wrzesień gdzie w obiektach przebywają zorganizowane grupy młodzieży oraz turyści indywidualni. Zapraszam do odwiedzenia tego miejsca. Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Darłowo
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 4300000 zł
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej