• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-02-23
  • Identyfikator ogłoszenia: #24876

Ośrodek Wypoczynkowy - domki letniskowe oraz dom

Do sprzedaży nieruchomość gruntowa o pow. 3796m2, zabudowana domem i domami turystycznymi położona w środku miejscowości Bobolin.
Inwestycja ma się zakończyć na budowie dziewięciu budynków dla usług turystycznych i jednego mieszkalnego jednorodzinnego. Jest ona w trakcie realizacji, częściowo zakończona z możliwością rozbudowy lub zakończenia jej na obecnym etapie.
Budynki murowane:
- dom jednorodzinny, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej 94,4m2. Dom ogrzewany systemem podłogowym i grzejnikami panelowymi, gdzie źródłem ciepła jest kominek z płaszczem wodnym oraz piec elektryczny dwu-funkcyjny, który służy latem do podgrzewania wody. Parter urządzony i umeblowany piętro częściowo do umeblowania. Budynek murowany, strop żelbetowy typu Teriva, ściany tynkowane, na podłogach gres, ściany w aneksie kuchennym i łazienkach wyłożone glazurą. Okna pcv, dom dobrze docieplony styropianem pod warstwą tynku strukturalnego. Dach wielospadowy kryty blacho-dachówką. W salonie wyjście do prywatnej części ogrodu przez drzwi z oknem panoramicznym.
- Sześć domków (trzy budynki w zabudowie bliźniaczej), wykończone, umeblowane, wyposażone.
Ściany zewnętrzne murowane z bloczków z betonu komórkowego ocieplone styropianem, dach o konstrukcji drewnianej kryty balcho-dachówką, przed domkami tarasy z kostki brukowej ok. 10 m2 każdy i wybrukowane chodniki.
-Sześć domków (trzy budynki bliźniacze po dwa domki każdy) w stanie do wykończenia w tym dwa w stanie developerskim.
- wiata drewniana z podłogą wyłożoną kostką brukową i osłoną przeciwwiatrową, nieco oddalona od budynków. Usytuowana przy placu zabaw dla dzieci (huśtawki, trampoliny, piaskownice, zjeżdżalnie). Na odgrodzonej siatką części działki drzewka owocowe, kurnik i ptactwo domowe. Nieco dalej wybieg dla kur.

Działka zadbana podzielona na strefy:
- strefa prywatna, gdzie jest dom jednorodzinny, miejsce na samochody i miejsce na rekreację,
- strefa turystyczna, domy murowane do pobytów w celach wypoczynkowych
-strefa rozrywki-wiata, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko, teren zielony skąd można obserwować kury.
- plac manewrowy i miejsca parkingowe na samochody gości utwardzony polbrukiem i oświetlony lampami.
Całość ogrodzona i zagospodarowana: tu podejścia i podjazdy wyłożone polbrukiem, ławeczki, nasadzenia drzew, oświetlenie, zadbane trawniki, wydzielone palenisko otoczone ławkami. Bramy wjazdowe na teren posesji metalowe, przesuwane, ogrodzenie metalowe z siatki i betonowe od zaplecza.
W domu pozostaje zabudowa i wyposażenie kuchni w domkach wyposażenie agd, rtv, umeblowanie i sprzęty. Domki są w pełni gotowe do używania bez doposażenia.
Do obiektu przyjeżdżają głównie stali goście z uwagi na wypracowaną renomę (właściciele przekażą nabywcy profesjonalną stronę internetową i listę stałych gości).
Nieruchomość posiada księgi wieczyste i jest bez jakichkolwiek obciążeń.

PROWIZJA 0 % - wynagrodzenie agencji pokrywa Sprzedający. Prezentowana nieruchomość nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Bobolin
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2400000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: https://bobolin-dar.lento.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej