• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-08-17
  • Identyfikator ogłoszenia: #52539

Ośrodek Wypoczynkowy na sprzedaż

Ustka, Ośrodek wypoczynkowy I Gotowa inwestycja I Powierzchnia użytkowa 1141 m2 I Dochodowy, znakomicie prosperujący I Zlokalizowany w nadmorskiej, najchętniej odwiedzanej przez turystów miejscowości.

Nieruchomość przeznaczona dla osób szukających unikatowego luksusowego miejsca, chcących połączyć inwestycje wraz z dochodowym biznesem. Dla inwestorów zamierzających prowadzić działalność biznesową skierowaną dla wymagających klientów.
Idealna oferta dla szukających niepowtarzalnej inwestycji nad morzem, dla osób z branży, które chcą poszerzyć swoją obecną ofertę o kolejny obiekt.

Obiekt zaprojektowany w nowoczesnym stylu jako obiekt gastronomiczno- hotelowo - konferencyjny, unikalnie położony nad morzem o powierzchni użytkowej - 1140,67 m2, na działce o powierzchni 0,1075 ha.
To idealne miejsce na Hotel / Pensjonat / SPA / Sanatorium. Możliwość zorganizowania letnich obozów sportowych, kolonii oraz zielonych szkół o profilu sportowym ( w sąsiedztwie obiektu znajduje się nowoczesna szkoła podstawowa z kompleksem boisk rekreacyjnych do koszykówki, piłki nożnej, piłki siatkowej czy badmintona ).

Nieruchomość oddana do użytku w 2005 roku i z sukcesami prowadzona przez właścicieli. W większości pokoi wymieniono wykładzinę na panele podłogowe. Pokoje są odświeżane po każdym sezonie ( malowanie ścian, pranie wykładzin, wymiana zużytego sprzętu).
Kilka miesięcy temu została zamontowana pełna ochrona p-poż w postaci systemu czujek dymnych oraz ogniowych we wszystkich pokojach, pomieszczeniach rekreacyjnych oraz służbowych - uzyskana opinia PSP o zgodności wymagań ochrony przeciwpożarowej.

Parter zajmuje stołówka z zapleczem kuchennym, pizzeria sezonowa, hol oraz recepcja.
Na pierwszej i drugiej kondygnacji znajdują się 24 pokoje mieszkalne 2,3,4-o osobowe oraz sala rekreacyjna o powierzchni ok. 100 m2.
Na trzeciej kondygnacji mieści się taras o powierzchni 90 m2 wraz z leżakami do opalania.
Czwartą kondygnację zajmują 3 pokoje 2 i 3 osobowe wraz z WC oraz łazienką.
Bezprzewodowy dostęp do internetu na terenie całego obiektu.

Budynek zlokalizowany jest przy ulicy Wrzosowej po zachodniej stronie Ustki na skraju pięknego sosnowego lasu co zapewnia idealny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej.

Położenie umożliwia łatwą komunikację. Sprawnie dotrzemy do środków komunikacji - 800 m od stacji PKP, 700 m od stacji PKS. Do Słupska ok.17 km.
Przed budynkiem znajduje się obszerny parking wyłożony kostką brukową.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Ustka
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 4980000 zł
Uwagi

źródło: www.gratka.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej