• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-07-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #53781

Ośrodek wypoczynkowy przy jeziorze

Położona zaledwie 250 metrów od jeziora Jeziorak nieruchomość zabudowana jest budynkiem głównym oraz 5 domkami letniskowymi. W budynku głównym znajdują się sala restauracyjna z zapleczem kuchennym, 6 pokoi oraz hall z recepcją, który połączony jest z wyjściem na przestronny dziedziniec z letnim barem. Cztery domki mają konstrukcję typu "bliźniak" a ośrodek oferuje łącznie do 55 miejsc noclegowych. Budynki otoczone są starannie utrzymanymi terenami zielonymi. Zaledwie kilkuminutowy spacer dzieli ośrodek od plaży oraz portu jachtowego. Rozległa niezabudowana część nieruchomości stwarza dodatkowe możliwości inwestycyjne, ponieważ w miejscowym planie zagospodarowanie przestrzennego położona jest na terenie zabudowy letniskowej lub usługowej. W sąsiedztwie budynku głównego znajduje się ponadto rozpoczęta inwestycja (część podziemna o powierzchni ok. 350 mkw.) polegająca na budowie obiektu hotelowego.
Siemiany to bardzo popularna w sezonie letnim miejscowość turystyczna położona w odległości 20 km od Iławy, 130 km od Trójmiasta oraz 240 km od Warszawy. Znajduje się w sercu Pojezierza Iławskiego nad Jeziorakiem czyli najdłuższym (27 km) i szóstym co do wielkości (3150 ha) polskim jeziorem, jednym z najczęściej wybieranych przez żeglarzy akwenów w kraju.

Dziękujemy, że zapoznaliście się Państwo z ofertą. W przypadku zainteresowania oglądaniem prosimy o kontakt - postaramy się w ciągu 48h od zgłoszenia zorganizować prezentację. Dane podane posiadamy wg udostępnionych informacji przez Właścicieli. Podane informacje nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Siemiany
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2300000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/osrodek-wypoczynkowy-w-poblizu-jeziora-jeziorak-ID4ghjQ

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej