• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2022-09-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #56802

Pasywacja i trawienie elementów konstrukcyjnych

Współpraca
Nasza firma specjalizuje się w pasywacji elementów konstrukcyjnych z aluminium i stali nierdzewnej. Dzięki profesjonalnie nałożonej warstwie ( warstwa tlenków lub soli ) metale stają się odporne na korozję i reakcje chemiczne z substancjami z otoczenia. Pasywacja nie wpływa na dalszą galwanizację lub malowanie metali. Pasywacji poddajemy m.in.: rury, żaluzje okrętowe, kanały wentylacyjne, zbiorniki ciśnieniowe.

Proces technologiczny wykonujemy metodą zanurzeniową w wannach o wymiarach: 4,4 m x 3,0 m, a także metodą natryskową. Pracujemy w oparciu o produkty i technologię firmy CHIMIMECA oraz BÖHLER. Na wykonane usługi pasywacji wystawiamy certyfikat jakości. Pomiar powłoki pasywnej badamy za pomocą przyrządu R.C PASSINOX TEST firmy Ricerca. Świadczymy usługi trawienia stali nierdzewnej oraz aluminium. Jest to proces polegający na oczyszczeniu powierzchni metali z korozji, rdzy i zgorzeliny. Do trawienia stali głównie wykorzystuje się bejce kąpielowe oraz żele trawiące, oparte na mieszaninie kwasów.

Firma działa w Nowym Dworze Gdańskim Firmom zainteresowanym współpracą wysyłam link do strony i kontakt jak również dzwonię. Wytrawiamy elementy do 5 ton Rozwiązujemy temat transportu

Informacje podstawowe

Branża
  • usługi dla firm
Województwa
  • pomorskie
Miasto Nowy Dwór Gdański
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty nawiążę współpracę

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej