• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-04-06
  • Identyfikator ogłoszenia: #51318

Pensjonat, hotel, restauracja na sprzedaż

Prezentujemy wyjątkową ofertę dla przedsiębiorców: doskonale prosperująca restauracją z salami bankietowymi, dostępne powierzchnie:
- sala o powierzchni 500 m2/ 300 m2
- restauracja o powierzchni 2400 m2
- budynek 800 m2
Całość działki o powierzchni około 1 400 ha.

Oferta stanowi doskonałą propozycję lokaty kapitału dla inwestorów. To także bardzo atrakcyjna okazja dla przedsiębiorców już aktywnych w branży gastronomicznej, hotelarskiej pragnących rozszerzyć prowadzoną działalność o kolejny obiekt.

Obecnie restauracja świadczy szeroki wachlarz usług gastronomicznych: od obsługi indywidualnych klientów, poprzez uroczystości rodzinne, firmowe i konferencje, po duże wesela.

Na terenie nieruchomości znajduje się restauracja, oranżeria, sala bankietowa wraz z podjazdem, ciągami pieszymi, i miejscem na grilla, apartamentowiec - stan surowy. Na działce znajduje się oczko wodne z skalnikami łączone mostkiem.

Obok zabudowań znajduje się działka ( obecnie wykorzystana na cele parkingu ) doskonale nadająca się na zabudowę hotelową itp. możliwość przekształcenia obiektu i rozbudowy.
Teren nieruchomości ogrodzony, utwardzone drogi wewnętrzne, podjazdy, chodniki z kostki brukowej oraz przestronny parking, pozwalające na profesjonalną organizację większych eventów i wesel.

Teren uzbrojony jest w pełne media: prąd, wodę, kanalizację sanitarną i deszczową oraz gaz,
Nieruchomość bardzo dobrze wyeksponowana w terenie, usytuowana w pierwszej linii zabudowy o dużym natężeniu ruchu z dużym, wygodnym parkingiem.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • śląskie
Miasto Ustroń
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 9000000 zł
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej