• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-10-23
  • Identyfikator ogłoszenia: #49706

Pensjonat i domki nad morzem

Posiadam na sprzedaż nieruchomość nad morzem w centrum miejscowości Ostrowo koło Karwi i Jastrzębiej Góry, około 900 m od brzegu Morza Bałtyckiego. Na nieruchomość składa się 6 budynków mieszkalnych, samodzielne mieszkanie, pokój zabaw dla dzieci oraz pomieszczenia techniczne. Nieruchomość ma charakter komercyjny, jest wynajmowana na potrzeby ruchu turystycznego. W skład nieruchomości wchodzą:

2 dwupoziomowe lokale całoroczne (budynek mieszkalny jednorodzinny o dwóch lokalach mieszkalnych). Każdy z lokali po 75 m2 powierzchni całkowitej, trzy sypialnie, salon z aneksem, dwie łazienki, duży zadaszony taras, ogrzewanie kominkowe. 11 miejsc do spania w każdym budynku.

4 dwupoziomowe budynki usługowe (inwestycyjne domki letniskowe). Każdy z budynków po 60 m2 powierzchni całkowitej, dwie sypialnie, salon z aneksem, łazienka i duży zadaszony taras. 9 miejsc do spania w każdym budynku.

Samodzielne mieszkanie (mieszkanie właścicieli / biuro) o powierzchni 40 m2. Salon z aneksem, łazienka, sypialnia. Ogrzewanie kominkowe. Łącznie 6 miejsc do spania.

Pokój zabaw, samodzielne pomieszczenie o powierzchni około 30 m3 z niezależnym wejściem.

Pomieszczenia techniczne (kotłownia, rozdzielnia, magazyn) o powierzchni około 12 m2. Dodatkowo pomieszczenie gospodarcze o powierzchni około 3m3 z niezależnym wejściem.

Na ternie posesji plac zabaw dla dzieci, murowana wędzarnia, miejsca parkingowe na 16 samochodów oraz własna przepompownia ścieków (kanalizacja). Wokół ogrodzenia posesji kilkaset tuji o wysokości około 2m.

Łącznie w skład całej nieruchomości wchodzi 22 pokoi, 9 łazienek, 64 miejsc do spania. Nieruchomość sprzedawana jest z kompletnym wyposażeniem (41 łóżek, około 100 kompletów pościeli, 7 lodówek, 7 stołów, 40 krzeseł itd.)

Nieruchomość posiada bardzo dobre opinie wśród odwiedzających ją osób, około 35% gości stanowią stali klienci.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Ostrowo k.Karwi
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1920000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/pensjonat-i-domki-nad-morzem-karwia-ostrowo-ID42lvf.html#ade743b61c

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej