• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-09-18
  • Identyfikator ogłoszenia: #38113

Pensjonat na Podhalu

Na sprzedaż pensjonat położony w atrakcyjnym turystycznie miejscu, niecałe 20 km od Zakopanego, 11 km od Białki Tatrzańskiej i 14 km od Nowego Targu.
Usytuowanie nieruchomości w sąsiedztwie drogi krajowej nr 47 „Zakopianki” zapewnia szybki dojazd do Zakopanego - zimowej stolicy Polski.
Niecałe 4 km dzielą Ośrodek od Term Szaflary.
Wszystko to sprawia, że pensjonat jest idealnym miejscem wypadowym do atrakcji turystycznych w całym regionie Podhala.
Pomimo bliskości Zakopanego, Białki Tatrzańskiej oraz centrum Szaflar, turyści mogą tu cieszyć się ciszą, spokojem oraz widokiem na Tatry.
Lokalizacja i charakter nieruchomości sprawia świetne możliwości prowadzenia biznesu przez firmy z branży hotelarsko-turystycznej.
W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi budynek hotelowy o powierzchni użytkowej 1341 m² oraz grunt o łącznej powierzchni 3295 m². Budynek pensjonatu, nawiązujący stylem do zabudowy podhalańskiej, zajmuje 4 kondygnacje, na których znajdują się łącznie 34 pokoje. Ponadto budynek wyposażony jest w pełną infrastrukturę hotelarską (świetlica, recepcja, jadalnia, toalety, łazienki, kuchnia, chłodnia, pomieszczenia sanitarne, itd.). Jednocześnie w pensjonacie zakwaterować można nawet 130 gości.
Istnieje możliwość rozbudowy obiektu, tworząc doskonale prosperujące centrum rekreacyjno-biznesowe, konferencyjne, SPA, a tym samym maksymalizacja zysków.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • małopolskie
Miasto Białka Tatrzańska
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2490000 zł
Uwagi

źródło: www.otodom.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej