• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-05-17
  • Identyfikator ogłoszenia: #51602

Pensjonat z widokiem na morze

W eleganckiej willi z 1928 roku na szczycie klifu z widokiem na Bałtyk, znajduje się Willa Victor - pensjonat o powierzchni 700 m2. Pomieszczenia rozlokowane są na parterze (254 m2), piętrze (258 m2), poddaszu (68 m2) i kondygnacji podziemnej (120 m2). Do dyspozycji gości jest 10 komfortowych pokoi, w tym 3 apartamenty z balkonami z widokiem na morze, 2 sale restauracyjne, sala konferencyjno-bankietowa dla 40 osób, z panoramicznym widokiem na morze, rozległy taras, parking dal 10 samochodów. Działka, na która znajduje się nieruchomość ma powierzchnię 1890 m2.

Rozświetlona słońcem zieleń ogrodu nęci ciszą i błogim spokojem. Wychodzący na morze przestronny taras kusi zniewalającymi widokami. Zanurzone w historii wnętrze zaprasza do długich rozmów przy kominku. Wiekowe rozłożyste drzewa, gęsty dywan trawy, bujnie pnący się bluszcz. Zaciszny ogród lub położony tuż obok pensjonatu las - każdy może wybrać swoje ulubione miejsce odpoczynku.

Mówi się, że wizyta na tarasie pensjonatu, choćby na filiżankę kawy, to jedna z rzeczy, której powinien doświadczyć każdy, kto odwiedza Jastrzębią Górę. Przestronny taras, położony na najdalej wysuniętym na północ krańcu Polski, oferuje widok na morze, od którego trudno się oderwać. Podziwiane stąd zachody słońca przyprawiają o zawrót głowy.
Pensjonat funkcjonuje jako dochodowy biznes, przyciągając gości z kraju i zagranicy przez cały rok.

Pensjonat VICTOR sprzedawany jest z całym wyposażeniem i opcjonalnie z funkcjonującym operatorem obiektu.
Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
NABA HOUSE pomaga też w uzyskaniu kredytu hipotecznego.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • pomorskie
Miasto Jastrzębia Góra
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 6500000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/willa-victor-pensjonat-z-widokiem-na-morze-ID4bhtl.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej