• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-03-01
  • Identyfikator ogłoszenia: #58084

Podpis elektroniczny, wydanie do 30 min.

Z przyjemnością przedstawiamy naszą ofertę usługi "Pakiet turbo ekspres PAPERLESS wraz z zestawem certum mini 1/2/3 lata", która została stworzona z myślą o firmach, które poszukują szybkiego i bezpiecznego sposobu na przesyłanie dokumentów.

Nasz Pakiet turbo ekspres PAPERLESS wraz z zestawem certum mini na 1, 2 lub 3 lata to kompleksowe rozwiązanie, które zapewnia szybką i bezpieczną transmisję danych. Nasz zestaw certum mini to gwarancja ochrony Twoich danych przed cyberatakami, co jest szczególnie ważne w dobie coraz bardziej powszechnej cyberprzestępczości.

CENNIK:
➧ Pakiet turbo ekspres paperless wraz z zestawem certum mini 1 rok = 558 zł*
➧ Pakiet turbo ekspres paperless wraz z zestawem certum mini 2 lata = 649 zł*
➧ Pakiet turbo ekspres paperless wraz z zestawem certum mini 3 lata = 772 zł*
*podano ceny brutto

Oferujemy również profesjonalne wsparcie techniczne oraz gwarantujemy ciągłość usług przez cały okres trwania umowy. Nasza oferta została stworzona z myślą o zwiększeniu efektywności pracy Twojego zespołu oraz ochronie Twoich danych. Dzięki nam przesyłanie dokumentów stanie się prostsze, szybsze i bezpieczniejsze.

Skorzystaj z naszej oferty i wybierz Pakiet turbo ekspres PAPERLESS wraz z zestawem certum mini na 1, 2 lub 3 lata, aby zyskać profesjonalne rozwiązanie, które zwiększy wydajność Twojej firmy oraz zapewni ochronę Twoich danych przed cyberzagrożeniami!

Informacje podstawowe

Branża
  • usługi dla firm
Województwa
  • brak / dowolne
Miasto Polska
Obszar działalności Krajowy
Cena do negocjacji Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej