• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-09-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #49428

Pomoc w rejestracji spółki - pełna oferta usług

Współpraca z naszą firmą w zakresie rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pozwala na bardzo szybkie przeprowadzanie procedury i błyskawiczne podjęcie działalności.

Oferujemy zakładanie firmy w teleinformatycznym systemie, które trwa nie dłużej niż 24 godziny. Oczywiście możemy również zarejestrować dla Państwa spółkę w sposób tradycyjny, wykonując wszystkie konieczne kroki w Państwa imieniu, przygotowując całą, niezbędną dokumentację oraz zajmując się wszystkimi kwestiami formalnymi.

Nasi konsultanci pomagają przedsiębiorcy przebrnąć przez kolejne etapy zakładania firmy. Czuwają nad poprawnym przeprowadzeniem procedury wyjaśniając wszystkie niezrozumiałe kwestie oraz wyjaśniając jakie kolejne kroki należy podjąć, i jak je wykonać. Są oni tuż obok przedsiębiorcy kiedy ten loguje się do systemu, kiedy wypełnia wniosek oraz kiedy kończy rejestrację dając 100% gwarancję poprawności jej przeprowadzenia.

Po stronie przedsiębiorcy leży tylko skontaktowania się z nasza firmą i podjęcie współpracy, do której serdecznie zapraszamy.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługi dla firm
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Uwagi

Tel: 22 211 22 27

Możliwość kontaktu SMS: 600996022

E-mail: biuro@generaloutsource.pl

Strona internetowa: generaloutsource.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej