• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2023-05-04
  • Identyfikator ogłoszenia: #58543

Poszukuje inwestora lub partnera.

Poszukuje inwestora lub partnera.

Zwracamy uwagę na projekt, dzięki któremu staniesz się jeszcze bogatszy.
Wyobraź sobie - wysokiej jakości, pyszne dania sprzedawane za pośrednictwem sieci ulicznych sprzedawców (food trucków) "Full Papa". Jest to obiecujący projekt z najszybszym możliwym zwrotem, zwrotem finansowym i niskimi kosztami początkowymi.
Food truck to samochód dostawczy lub przyczepa samochodowa przystosowana do przygotowywania, przechowywania i sprzedaży gotowej żywności.
To rodzaj biznesu, który nabiera rozpędu i stopniowo staje się trendem, który pozwoli nam stworzyć wysokiej jakości, przemyślany model biznesowy – franczyzę, którą każdy chce kupić.
Poszukujemy inwestora do globalnego projektu o nazwie „Syty Tata”. Żyjemy i rozwijamy tę ideę w Polsce, w Warszawie, bo to miasto może pochwalić się swoją gospodarką, dużą liczbą konsumentów, partnerów biznesowych i ogromnymi możliwościami dla tych, którzy aspirują do bycia przedsiębiorcą. Jesteśmy prawie gotowi do rozpoczęcia tego projektu.
Znaleźliśmy najsilniejszych partnerów w naszej niszy, którzy są zainteresowani współpracą z nami, która pomoże nam utrzymać najwyższą poprzeczkę i być ważną częścią rynku street food. Ile i co dokładnie jest potrzebne od Inwestora to: od 6.000 Euro do 60.000 Euro (w zależności od Twoich możliwości) które zwracają się w ciągu 3 do 6 miesięcy, jak widać czytając gotowy biznes plan + do wszystkiego co mamy rozwój kilku opcji. Inwestor otrzymuje w zamian od 10% do 25% udziału w zyskach projektu.
Jeśli jesteś zainteresowany tym listem i jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami:
e-mail:
WhatApp, Telegram:, Tel:
Proszę o wiadomość tekstową

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Lokalny
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 25000 zł - 250000 zł
Typ inwestora Finansowy
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Brak
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej