• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2023-12-05
  • Identyfikator ogłoszenia: #60231

Poszukuję Partnera biznesowego / Inwestora do hurtowni oze - nawet do 100% udziałów

Poszukuję Partnera biznesowego / Inwestora do hurtowni OZE - nawet do 100% udziałów.

O firmie
Hurtownia OZE Sunprofi Sp. z o. o. powstała z myślą o obsłudze firm zajmujących się montażem fotowoltaiki i pomp ciepła w Polsce i Europie. Siedziba i magazyn główny mieszczą się w Lublinie. Szeroka oferta obejmuje produkty z kategorii takich jak: panele fotowoltaiczne, falowniki, magazyny energii, pompy ciepła, elementy elektryczne, konstrukcje montażowe, skrzynki przyłączeniowe i ładowarki samochodowe. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom logistycznym, Sunprofi obsługuje Klientów na terenie całej Polski oraz Europy. Firma korzysta z rozbudowanego systemu sprzedaży, obejmującego hurtownię online (sklep.sunprofi.pl | sunprofi.eu), sprzedaż telefoniczną, przedstawicieli handlowych i e-commerce (Allegro, Merxu, TIM, SkyShop).

Kilka lat działalności zaowocowało prestiżowymi wyróżnieniami oraz współpracami. Sunprofi jest oficjalnym dystrybutorem FoxESS, FoxAIR, Aermec i Akcome. W 2022 roku firma zdobyła I miejsce w kategorii Dynamika Przychodu oraz I miejsce w kategorii Dynamika Zatrudnienia w plebiscycie Złota Setka Lubelszczyzny. Jej pozycja na polskim rynku fotowoltaiki została potwierdzona przez Instytut Energetyki Odnawialnej - firma znalazła się w pierwszej piątce w latach 2021 i 2022.

Rynek odnawialnych źródeł energii dynamicznie się rozwija, co stwarza obiecujące perspektywy dla przedsiębiorstw działających w tym sektorze.

Zapraszam do kontaktu

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
  • energetyka
Województwa
  • lubelskie
Miasto Lublin
Obszar działalności Międzynarodowy
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 3000000 zł - 10000000 zł
Typ inwestora Dowolny
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej