• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2021-05-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #51705

Poszukujemy dystrybutorów w Polsce

„SPA Severodonetsky Stekloplastic LTD” jest czołowym producentem wyrobów kompozytowych na bazie włókna szklanego wykonanych w technologii pultruzji.

Zakład produkuje pultrudowane profile z włókna szklanego, które znajdują zastosowanie w energetyce (transformatory, silniki), budownictwie (ogrodzenia, poręcze); na kolei (izolowanie połączeń szynowych); wzmacniającą siatkę z włókna szklanego.

Obecnie poszukujemy partnerów na terytorium RP w celu rozszerzenia swoich rynków i działalności eksportowej, w takich branżach jak: energetyka, budownictwo, kolejnictwo, budownictwo, chłodnie kominowe, uzdatnianie wody, hodowla zwierząt itp., w celu poszerzenia swoich rynków i działalności eksportowej w ramach umowy dystrybucyjnej.

Nasz zakład produkcijny istnieje na rynku kompozytów od 60 lat. Bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie produkcji kompozytów oraz podążając za trendami rozwojowymi produkcji na świecie, w 2007 roku przeprowadzono wielkoskalowe przezbrajanie techniczne zakładu.

Obecnie firma produkuje ponad 250 rodzajów produktów kompozytowych i dostarcza je do 16 krajów, w tym do Niemiec, Francji, Włoch, Turcji, Holandii i innych. Zakład produkuje szeroką gamę profili konstrukcyjnych, prętów, belek, kształtowników, włókniny szklanej itp. Nowoczesne wyposażenie oraz pełna kontrola operacyjna produkcji zapewniają zgodność z wysokimi standardami jakości produktów. Technologia pultruzji umożliwia wytwarzanie profili kompozytowych o złożonych kształtach geometrycznych z dużą dokładnością wymiarową w przystępnych cenach. System zarządzania jakością w firmie jest certyfikowany zgodnie z ISO 9001-2015. Aby zapewnić klientowi jak najlepsze warunki dostawy, firma przejmuje organizację dostaw, spedycję, odprawę celną towaru.

Jesteśmy gotowi do rozważenia różnych modeli biznesowych. Zapraszamy do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
  • materiały budowlane
Województwa
  • zagranica
  • brak / dowolne
Obszar działalności Międzynarodowy
Rodzaj oferty szukam dystrybutora
Uwagi

źródło: https://wlasnybiznes.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej