• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-04-24
  • Identyfikator ogłoszenia: #38527

Profesjonalna firma technologiczna wraz z nieruchomością

Oferta nabycia 100% udziałów w spółce z o.o. oraz prawa własności nieruchomości biurowo-produkcyjno-magazynowej.

Firma działa w obszarze przemysłu wytwórczego i branży automotive. Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku, dostarcza swoje produkty do największych zakładów produkcyjnych w Polsce i za granicą, głównie w branży automotive, AGD i energetycznej.

Działalność skoncentrowana jest na projektowaniu i wykonawstwie elementów, maszyn i urządzeń w branżach automatyki przemysłowej i mechatroniki. W działaniu swoim wykorzystuje najnowsze rozwiązania techniki, jak również sama opracowuje liczne, unikalne projekty.

Rozbudowany park maszynowy obrabiarek CNC oraz doświadczona kadra, umożliwiają precyzyjne wytwarzanie specjalizowanych elementów, części maszyn, form, gniazd technologicznych, gauge, przymiarów itp.
W skład narzędziowni wchodzą: 2 centra obróbkowe 3-osiowe, 1 centrum 5-osiowe oraz tokarka CNC z napędzanymi narzędziami i osią Y, o bardzo wysokich dokładnościach do 0,02mm.

Ponadto firma dysponuje 8’ma licencjami SolidWorks Standard i Professional oprogramowaniem SolidWorks Simulation oraz SolidWorks Electrical.
Własnością firmy są także 2 samochody dostawczo-osobowe.
Całość działalności firmy nadzorowana jest poprzez zintegrowany system ERP, zapewniający ciągłą analitykę i dostęp do kluczowych informacji, elektroniczny obieg dokumentów oraz komunikację z systemem finansowo-księgowym.

Nieruchomość znajduje w samym centrum Aglomeracji Śląskiej na działce o pow.1200m2, oferując 300m2 powierzchni biurowej oraz 300m2 powierzchni produkcyjno-magazynowej.

W przypadku zainteresowania ofertą, zapraszam do kontaktu.

Informacje podstawowe

Branża
  • produkcja inne
Województwa
  • śląskie
Miasto Sosnowiec
Obszar działalności Międzynarodowy
Cena sprzedaży 3000000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 10 lat
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej