• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-07-31
  • Identyfikator ogłoszenia: #48788

Prosperujący Pensjonat na sprzedaż

Niezwykle atrakcyjna ofertą pensjonatu nad morzem.

To bardzo gustownie urządzony, lubiany przez gości zagranicznych pensjonat, położony w Rewalu - jednej z najpopularniejszych miejscowości turystycznych na pomorzu zachodnim.

Budynek zlokalizowany jest 300m od morza, stosunkowo blisko centrum, na dużej, ogrodzonej działce, zapewniającej wystarczającą ilość miejsc parkingowych (20), co jest w takim miejscu niezwykle istotne.

Powstał w latach 90-tych, rozbudowany został 10 lat temu i od tego czasu jest regularnie odświeżany oraz modernizowany. Ostatnio wymienione zostały wszystkie meble.

W chwili obecnej pensjonat ma 17 różnej wielkości pokoi z łazienkami oraz 2 łazienki zewnętrzne. Posiada również jadalnię, biuro i pomieszczenia gospodarcze. Na parterze lewego skrzydła znajduje się 100-metrowy lokal handlowy, w tej chwili jest tam sklep spożywczy (delikatesy). Nad sklepem usytuowane jest również 100-metrowe mieszkanie wykorzystywane prywatnie przez właścicieli. Ma ono bardzo duży, słoneczny salon z aneksem kuchennym, sypialnię oraz łazienkę. Na poddaszu prawego skrzydła mamy sporą przestrzeń do wykończenia. Miało tam być również mieszkanie dla młodego pokolenia, które jednak zmieniło plany, stąd też decyzja o sprzedaży pensjonatu.

To bardzo zadbany i rozwojowy obiekt. Tym bardziej, że można zwiększyć ilość pokoi o kilka na poddaszu, a także zamieniając na pokoje mieszkanie na pierwszym piętrze, choć jest to tak naprawdę bardzo wygodna opcja dla osób prowadzących taki biznes.

Zapraszam bardzo serdecznie do obejrzenia obiektu.

Informacje podstawowe

Branża
  • turystyka, hotelarstwo
Województwa
  • zachodniopomorskie
Miasto Rewal
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 4250000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/hit-prosperujacy-pensjonat-rewal-ID471t3.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej