• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2021-02-23
  • Identyfikator ogłoszenia: #46288

Prowadzimy (busy, auta dostawcze) do 3, 5T

Firma z 10 letnim doświadczeniem na rynku transportowym poprowadzi auta dostawcze 8/9/10ep, również z windą na trasach międzynarodowych. Cała Unia Europejska
System jazdy do ustalenia.
Oferujemy przebiegi minimum 4500 kilometrów tygodniowo średnio w wyjeździe, zależne od doświadczenia i możliwości kierowcy.
Wszyscy nasi spedytorzy są na bieżąco pilnowani.
Zlecenia bierzemy od zleceniodawców bezpośrednio na przewoźnika,
Przewoźnik sam wystawia do klientów faktury. Stawki po których jeździmy od 0. 425 euro za km oraz dużo dużo wyższe. Negocjujemy bardzo przyzwoite terminy płatności. możliwość skonto. Posiadamy bardzo dużą bazę własnych sprawdzonych kontaktów, dodatkowo wspomagamy się wszystkimi dostępnymi giełdami, ładunki bierzemy tylko od sprawdzonych na własnej skórze firm oraz monitorujemy firmy na rynku względem wypłacalności.
Wyróżnia nas na tle większości spedytorów home office to że, posiadamy własną flotę busów które prowadzimy dla siebie i zewnętrzne pojazdy prowadzimy tak samo rzetelenie.
Za swoje usługi wystawiamy faktury vat.
Poszukujemy przewoźników do stałej współpracy.
Na wszelkie inne pytania oraz szczegóły współpracy odpowiemy podczas rozmowy telefonicznej lub na spotkaniu u nas w biurze.
Mile widziane spotkanie przed współpracą. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu lub e-mail proszę o zgłaszanie samochodów oraz nr tel do kontaktu na e-mail

Informacje podstawowe

Branża
  • transport, logistyka
  • usługi dla firm
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Leszno
Obszar działalności Międzynarodowy
Rodzaj oferty nawiążę współpracę
Wymagania

Wymagany dostęp do systemu GPS.

Uwagi

źródło: www.etransport.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej