• Kategoria: Szukam inwestora
  • Data: 2019-01-09
  • Identyfikator ogłoszenia: #41988

Przekształcę, sprzedam udziały - branża IT

Witam. Przekształcę dochodową jednoosobową działalność gosp. w spółkę i sprzedam część udziałów w zamian za pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji oraz dofinansowanie działaności rozwojowej. Firma zajmuje się wytwarzaniem oprogramowanie dedykowanego, generuje stały przychód netto od dłuższego czasu, jest rentowna, przychód netto 14k / mc, to wszystko przy małym zaangażowaniu pracy i nie zapowiada się aby miało się to zmienić na gorsze. Poszukuje osoby chcącej zainwestować środki w rozwój firmy, chciałbym zwiększyć zatrudnienie i zrealizować kilka pomysłów, które są zaczęte ale nigdy nie ma czasu ich dokończyć. W ramach współpracy po przekształceniu tego przedsięwzięcia w spółkę oczekuje wynagrodzenia, które pomoże mi pozbyć się prywatnych problemów w zamian od pierwszego miesiąca działania spółki dzielę się zyskami jak to w spółce.

Dodatkowo w ramach spółki wymagam wyłożenia środków w postaci jej kapitału zakładowego na cele bieżącej działalności, gdyby zdarzyła się potrzeba stworzenia np. nowego stanowiska pracy. Z mojej strony wszelki sprzęt komputerowy, wszystko co jest we władaniu mojej firmy przechodzi na rzecz spółki.

Więcej informacji podczas rozmowy prywatnej. Kontakt mailowy tam udostępnie bardziej szczegółowe dane i dokładne dane kontaktowe

Informacje podstawowe

Branża
  • informatyka
Województwa
  • brak / dowolne
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Stopień zaawansowania Rozwój
Wysokość poszukiwanego kapitału (od) 100000 zł
Typ inwestora Finansowy
Przewidywana stopa zwrotu/rentowność 10%
Procent udziałów do negocjacji
Czy jest biznes plan Jest
Możliwość udziału niepieniężnego Nie

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej