• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-03-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #55032

REGIOFOOD - sklep ze zdrową żywnością + www

Odstępne za funkcjonujący sklep. Kompletnie wyposażony, co umożliwia przejęcie działalności natychmiastowo i zachowanie jej ciągłości. Możliwe kontynuowania działalności o profilu sklepu ze zdrową żywnością z możliwości wprowadzenia dodatkowej działalności gastronomicznej, bądź też przekształcenie na typową działalność gastronomiczną (lokal spełnia wszelkie wymogi stawiane tego typu lokalom, rozbudowana instalacja wodna, 2 wejścia do lokalu). Możliwość skorzystania z całego lokalu z dużym zapleczem lub przejęcie jedynie części od frontu budynku z witryną.

Sklep działający pod marką REGIOFOOD to sklep z regionalną, zdrową, ekologiczną żywnością położony we Wrocławiu (ul. Dzierżoniowska) na bardzo dużym osiedlu GAJ oraz związany z nim, bardzo rozbudowany sklep internetowy () posiadający dużą bazę Klientów.

W skład oferty wchodzi:

1. w pełni wyposażony sklep stacjonarny. W skład wyposażenia wchodzą:

- meble sklepowe, w tym zabudowana lada, regały sklepowe, półki ze skrzynek (wszystkie meble w stanie idealnym)

- klimatyzacja,

- komputer z oprogramowaniem sprzedażowo magazynowym, czytnikiem kodów kreskowych, wagą i drukarką fiskalną

- lada chłodnicza,

- 2 lodówki sklepowe z przeszkleniem,

- ekspres do kawy,

- system oświetlenia z kilkunastoma lampami (listwa z oświetleniem, lampy wiszące, plafon)

- zabudowana konstrukcją stalową przestrzeń pod witryną, która stanowi ławę do siedzenia. Do tego dodatkowe dwa małe stoliki dla klientów (wszystkie meble w stanie idealnym)

- zagospodarowane zaplecze (podzielone na 2 pomieszczenia) gdzie aktualnie znajdują się: 3 lodówki, płyta elektryczna, piekarnik, meble kuchenne, regały na towary ( UWAGA istnieje możliwość rezygnacji z wynajmu zaplecza, co skutkować będzie niższym czynszem do właściciela). Do zaplecza prowadzi także niezależne wejście z tyłu budynku.


2. sklep internetowy z długą historią i dużą grupą Klientów. Sklep jest na bieżąco aktualizowany, a na przestrzeni lat był rozbudowywany o nowe niepowtarzalne moduły (Regiopaczka, Regiobus itd.). Przez 3 ostatnie lata sklep pozycjonowany przez profesjonalną firmę, dodatkowo naturalne wysokie pozycjonowanie ze względu na długą historię użytkowania domeny. Dodatkowo wraz ze sklepem nabywca uzyska dostęp do profili w mediach społecznościowych (facebook, instagram) z dużą liczbą osób śledzących.

3. zgoda właściciela marki REGIOFOOD do jej dalszego rozwijania i wykorzystania w tym lokalu oraz ewentualnie przy dalszej rozbudowie sieci. W tym możliwość wykorzystania logotypu (wraz z księgą identyfikacji wizualnej) oraz dotychczas przygotowywanych materiałów reklamowych

Sklep istnieje od 2017 roku, osiąga zadowalające dochody i zyski, jednak sprzedajemy ze względu na zaangażowanie w inne przedsięwzięcia biznesowe i brak czasu zajęciem się tym biznesem. Możliwość przejęcia kontaktów z dostawcami.

Budynek w którym znajduje się lokal został wybudowany w 2016 roku (start sklepu w 2017). Ogrzewanie gazowe z kotłowni ogrzewającej cały budynek. Stolarka okienna i grzwiowa o podwyższonym standardzie. Przed budynkiem znajduje się kilkanaście bezpłatnych miejsc parkingowych co umożliwia bezproblemowe parkowanie dla Klientów.

Proponuję również preferencyjne warunki wynajmu lokalu gdzie teraz jest sklep stacjonarny (lokal 55m2). Czynsz najmu do właściciela to 3500 zł netto + opłaty. W przypadku braku chęci wynajęcia pomieszczenia na zapleczu, możliwość obniżenia comiesięcznego czynszu.

Możliwość rozszerzenia oferty gastronomicznej, zgoda wspólnoty na sprzedaż alkoholu (dzisiaj jest koncesja na alkohol) oraz prowadzenie gastronomii!

Cena ofertowa za odstępne lokalu to 85 tys. do negocjacji + towar do uzgodnienia.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 85000 zł
Cena do negocjacji Tak
Obroty za ostatnie 12 miesięcy 250000 zł
Czy firma jest zyskowna? Tak
Możliwości rozwoju

Możliwość dalszego rozwoju sklepu stacjonarnego i sklepu internetowego. Ponadto możliwość zakupu specjalistycznego busa przystosowanego do sprzedaży obwoźnej (160 tys. netto - do negocjacji)

Forma prawna Jednoosobowa działalność gosp.
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 4 lat

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej