• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-01-28
  • Identyfikator ogłoszenia: #42299

Rejestracja spółki 499 zł. Sprzedam spółkę, biznes

Rejestracja spółki w stolicy!

Warszawa to idealne miejsce dla założenia własnej firmy. Mając tą świadomość pragniemy zaoferować Państwu profesjonalne usługi z zakresu rejestracji spółek na terenie stolicy Polski.
Skorzystanie z naszych usług gwarantuje maksymalne ograniczenie formalności związanych z uzyskaniem wpisów do wymaganych urzędów.

Oferujemy kompleksowe przeprowadzenie procedury zarówno w sposób tradycyjny jak i w systemie s24. W imieniu przedsiębiorcy dopełniamy wszystkich formalności.

W przypadku tradycyjnej rejestracji organizujemy spotkanie z notariuszem w celu zawiązania umowy, sporządzamy stosowne wnioski i formularze oraz składamy je odpowiednich urzędach. Jeśli chodzi o rejestrację spółki online przeprowadzamy przedsiębiorcę przez kolejne etapy procedury, wyjaśniamy mu krok po kroku co musi zrobić, jakie dane wpisać aby pomyślnie zakończyć rejestrację. Nasz pracownik na bieżąco wyjaśnia wszystkie niezrozumiałe kwestie oraz czuwa nad procedurą.

Oferujemy pomoc w uzyskaniu profilu zaufanego ePUAP wymaganego do założenia spółki w trybie zdalnym. Posiadanie profilu zaufanego ePUAp jest korzystne, gdyż pozwala również załatwić wiele spraw w urzędach.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługi dla firm
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Obszar działalności Krajowy
Cena do negocjacji Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej