• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-01-14
  • Identyfikator ogłoszenia: #50515

Rejestracja spółki z o.o., zakładanie spółek! kompleksowa pomoc specjalistów! Sprzedam spółkę

Współpraca z naszą firmą w zakresie rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością pozwala na bardzo szybkie przeprowadzanie procedury i błyskawiczne podjęcie działalności.

Oferujemy zakładanie firmy w teleinformatycznym systemie, które trwa nie dłużej niż 24 godziny. Oczywiście możemy również zarejestrować dla Państwa spółkę w sposób tradycyjny, wykonując wszystkie konieczne kroki w Państwa imieniu, przygotowując całą, niezbędną dokumentację oraz zajmując się wszystkimi kwestiami formalnymi.

Nasi konsultanci pomagają przedsiębiorcy przebrnąć przez kolejne etapy zakładania firmy. Czuwają nad poprawnym przeprowadzeniem procedury wyjaśniając wszystkie niezrozumiałe kwestie oraz wyjaśniając jakie kolejne kroki należy podjąć, i jak je wykonać. Są oni tuż obok przedsiębiorcy kiedy ten loguje się do systemu, kiedy wypełnia wniosek oraz kiedy kończy rejestrację dając 100% gwarancję poprawności jej przeprowadzenia.

Po stronie przedsiębiorcy leży tylko skontaktowania się z nasza firmą i podjęcie współpracy, do której serdecznie zapraszamy.


Rejestrujemy spółki w Warszawie, w Krakowie i zdalnie niezależnie od lokalizacji.

Informacje podstawowe

Branża
  • usługowa -inna
Województwa
  • małopolskie
Miasto Kraków
Uwagi

Zapytanie ofertowe w formie SMS na numer: 600996022

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej