• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-12-01
  • Identyfikator ogłoszenia: #50104

Restauracja i dom weselny na sprzedaż

Proponujemy na sprzedaż dom weselny wraz z restauracją znajdujący się w rewelacyjnej lokalizacji kilka kilometrów od Strzelec Opolskich bezpośrednio przy drodze krajowej z dużą działką.

Obiekt ten znajduje się przy drodze krajowej 94 łączącej Opole ze Strzelcami Opolskimi. Budynek o powierzchni 1146 m. kw. W pełni przystosowany do prowadzenia działalności gastronomicznej jak również organizacji imprez. Trzy sale mogą pomieścić kolejno 400, 80 i 30 osób co sprawia, że jednocześnie można organizować imprezy na każdej z nich.

Umożliwia to również bardzo duże i dobrze wyposażone zaplecze, które składa się z ogromnej, nowoczesnej kuchni, dużej chłodni, pomieszczeń biurowych, magazynowych i socjalnych.

Budynek posadowiony jest na bardzo dużej, prawie hektarowej działce, w całości ogrodzonej, na której znajdują się altanki, zadaszenia, ścieżki, ławki, plac zabaw dla dzieci, dużo roślinności itp.

W obiekcie tym znajduje się 5 pokoi, w których przenocować może 16 osób.

Przy obiekcie zbudowano parking mogący pomieścić 50 samochodów.

Lokal przystosowany jest również do prowadzenia restauracji, czemu bardzo sprzyja lokalizacja przy głównym szlaku komunikacyjnym.

Obiekt jest w ciągłym użytkowaniu (restauracja i organizacja imprez) i przynosi regularne zyski (wyłączając oczywiście okres pandemii). Sale zarezerwowane są na wiele tygodni i miesięcy do przodu. Obiekt sprzedany może być wraz z utrwaloną marką co sprawia, że w porównaniu z okazyjną ceną jest to bardzo dobra inwestycja.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • opolskie
Miasto Sucha
Obszar działalności Wojewódzki
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 2500000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/oferta/restauracja-i-dom-weselny-pod-strzelcami-op-czynny-ID48Z5p.html#69cd041aab

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej