• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-11-23
  • Identyfikator ogłoszenia: #49395

Restauracja, sala weselna na sprzedaż

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych zakupem przepięknej , bogato wyposażonej , przygotowanej od razu do zarobkowania restauracji o powierzchni ponad 360m2 . Położona jest w cichej, pięknej okolicy w miejscowości Kowalów ul.Radowska 18 przy głównej trasie z dużym natężeniem ruchu, gdzie restauracja może być otwarta przez cały rok. Jako lokal ma najlepszą renomę we wszystkich imprezach okolicznościowych, jak i jest jednym z najlepszych miejsc w którym odbywają się wesela. Jest to też idealne miejsce na dyskoteki, spotkania biznesowe, komunie, urodziny,andrzejki, sylwester itp.
Lokal składa się z sali balowej oraz górnej antresoli ,która jest największym atutem, gdyż goście z góry maja wgląd na dół- na salę taneczną, a muzyka ze sceny nie zagłusza rozmów gości.
Jest to jedna z nielicznych restauracji w Polsce o tak wysokim standardzie i tak idealnie dopasowana do potrzeb gości, obsługi i dobrego zarobkowania. Dużym atutem jest również duża, bogato zdobiona scena na parterze, na której nie powstydzą się wystąpić żadne zespoły teatralne, muzyczne jak i taneczne. Całe pomieszczenie jest klimatyzowane .
Kolejną zaletą jest obecność drugiej mniejszej sali tzw. sala rycerska, gdzie mimo imprez okolicznościowych w weekendy klienci restauracji mogą nadal korzystać z jej usług , co nie koliduje z odbywającą sie imprezą na dużej sali, dzięki czemu nie tracimy codziennych klientów, a restauracja nadal prosperuje, bez względu na dzień tygodnia i porę roku. Są tu dwie kuchnie , dwa bary, jak i wszystkie pomieszczenia dostosowane do prowadzenia restauracji. Przed budynkiem znajduje się 50m2. wyłożonych płytkami, na których można zrobić ogródek z parasolami. Lokal został zaprojektowany na styl zamkowy-jako jeden z niewielu , gdzie tylko tu para młoda może poczuć się i wyglądać jak para królewska.
W wyposażeniu zamkowym znajdują się także oryginalne stroje rycerzy, pazia, królewskie oraz strój papieża. W zamku istnieje możliwość zorganizowania pokazów walk rycerskich, koronacji, pasowania rycerzy przez króla i królową.
Jak widać na załączonych zdjęciach na sali znajdują się obrazy ręcznie malowane przez artystów, oraz wszelkie zdobienia zamkowe takie jak; włócznie, miecze, szable , tarcze , łuki itp. z przestrzeni różnych epok, które wprowadzają gości w świat królów i rycerzy.
Cena lokalu to kwestia porozumienia obu stron przy spotkaniu. Dla właściciela posiadającego większe aspiracje i chęci dalszego rozwoju lokalu jest możliwość nadbudowy hotelu i tarasu widokowego , co przyczyni się do jeszcze większego zarobku.
Jeżeli chcesz być właścicielem tej przepięknej restauracji o nieskazitelnej renomie i od razu zarabiać własne pieniądze zadzwoń lub umów się na spotkanie. Cena do dużej negocjacji.
Wiecej informacji dla zainteresowanych pod nr tel.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • lubuskie
Miasto Kowalów
Obszar działalności Wojewódzki
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 733000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej