• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-11-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #40218

Restauracja w centrum Gdyni na sprzedaż

Nowoczesna, wyposażona, stylowa, restauracja z pełną kuchnią !
Na sprzedaż lokal usługowy - gastronomiczny o powierzchni 215,8m2 położony na parterze 5-piętrowej kamienicy, z reprezentacyjną witryną i wejściem bezpośrednio z ulicy.
RESTAURACJA:
Sala konsumpcyjna z barem o powierzchni 110m2 mogąca jednocześnie obsłużyć 70 gości (lub 100 przy imprezie stojącej bufet szwedzki), toalety dla gości, zaplecze kuchenne ok. 60m2 - pełna wyposażona kuchnia, zgodna z wymaganiami SANEPiDu, zaplecze socjalne i częściowo kuchenne w piwnicy 45m2.
Piękna i stylowa aranżacja wnętrza z gzymsami, filarami, barem z litego drewna, meblami na sali konsumpcyjnej firmy KLOSE, obrazami w pozłacanych drewnianych ramach, przyciemnianymi szybami w witrynach, z kaflami na posadzkach, terakotą w toaletach, wyposażona nowoczesna kuchnia - piec konwekcyjno parowy z prowadnicami, frytkownica 2-komorowa, bemar, 3 zmywarki, chłodziarki, lodówki etc - nowy Właściciel może kontynuować działalność od razu - bez dnia przerwy !
Restauracja posiada system nagłośnienia oraz system alarmowy.
W sezonie letnim można zorganizować zewnętrzny ogródek letni.
Fantastyczna restauracja w fantastycznej lokalizacji w ścisłym, najbardziej ruchliwym centrum miasta przy ulicy Świętojańskiej w sąsiedztwie Skweru Kościuszki, plaży, morza, Mariny Jachtowej, Teatru Muzycznego - w tętniącym sercu Gdyni.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • pomorskie
Miasto Gdynia
Cena sprzedaży 2650000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej