• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-03-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #51114

Restauracja z wyposażeniem, widok na jezioro

Na sprzedaż lokal o powierzchni 160.65 m2 w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Restauracja jest w stanie przyjąć jednocześnie 60 osób w lokalu oraz 160 osób na tarasie! Lokal nie wymaga specjalnych nakładów finansowych – po załatwieniu formalności związanych z nabyciem nieruchomości, mogą Państwo praktycznie od razu rozpocząć prowadzenie w nim działalności. Restauracja zlokalizowana jest w najlepszej części miasta. Wyjątkowy widok na jezioro gwarantuje wysokie zyski przez cały rok !

Restauracja wykończony z porządnych materiałów. Od początku prowadzenia działalności prężnie prosperująca i mająca świetną renomę restauracja w sercu ostródzkiego deptaka. Lokal znany ze świetnej kuchni, mnogości stałych bywalców i wybornej lokalizacji JAKO JEDYNY W MIEŚCIE serwował pizzę z pieca opalanego drewnem, już dziś może być Twój z pełnym wyposażeniem!

W skład lokalu wchodzi:
- sala restauracyjna z barem (ok.100m2)
- kuchnia
- pomieszczenie socjalne
- toalety
- komunikacja
- korytarz
- zmywalnia

Nieruchomość znajduje się w kompleksie apartamentowo-handlowym. Budynek z 2000 roku, w bardzo dobrym stanie technicznym, z zapleczem usługowo-handlowym, magazynami tuż przy jeziorze oraz molo, pozwala cieszyć się pięknym widokiem na jezioro

Lokal położony w Ostródzie nazywanej letnią stolicą Warmii i Mazur. Ostróda to urokliwe miasteczko, wyraźnie nastawione na turystykę. Doskonała lokalizacja pozwala czerpać z tego co najlepsze w krainie tysiąca jezior !

W obrębie miasta znajduje się kilka jezior, z czego jedno z nich dosłownie wdziera się do centrum. Właśnie wzdłuż jeziora Drwęckiego znajduje się piękna promenada, stworzono molo i tarasy widokowe. Jest to świetne miejsce na popołudniowe spacery. W sezonie na molo wieczorami grają różne kapele, więc delektując się jedzeniem, można też posłuchać na prawdę dobrej muzyki.

Możliwość dokupienia magazynu o powierzchni 60 m2

PODANA CENA JEST CENĄ BRUTTO 23% VAT

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • warmińsko-mazurskie
Miasto Ostróda
Obszar działalności Wojewódzki
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1495000 zł
Uwagi

źródło: https://www.otodom.pl/pl/oferta/restauracja-z-widokiem-na-jezioro-tuz-obok-molo-ID4auPb.html#281c43034f

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej