• Kategoria: Zainwestuję
  • Data: 2024-02-05
  • Identyfikator ogłoszenia: #60628

Sfinansuje100%zakup hoteli,inne różne inwestycje,projekty start-up w kraju,zagranica

Sfinansuje 100% zakup hoteli 3* 4* 5*. Biurowca. Galerii.
Szukasz kapitału? Finansujemy w 100% rożne konkretne projekty,inwestycje

Finansuje 100% zakup lub budowe fabryk, zakladow, hoteli, pensjonatów, ośrodków wczasowych, galerii handlowych, biurowcow, kamienic, domy seniora, akademiki, centra logistyczne, i innych obiektów komercyjnych, projekty ekologiczne, rolnicze, gospodarstw produkcja, przechowalnictwo, przetworstwo, uprawa, hodowla, innowacyjne, developerskie, produkcja, medyczne, farmaucetyczne, rozne proekologiczne i inne konkretne propozycje w Polsce i zagranica.
Również refinansowanie, oddluzenie, wsparcia finansowe pożyczki inwestycyjne,
rozbudowa, modernizacja, ekspansja lub START- UP. dla wyżej wymienionych.

Różne zagraniczne finansowania 100% oraz możliwości z inzynieria finansowa pozyskania dużego pozabankowego kapitału Dokapitalizuje firme zabezpieczenie, stading do finansowania 100% lub zaloze nowa spółkę z odpowiednim stadingiem, kapitalem zabezpieczeniem dla pozyskania pożyczki 100%na rozne inwestycje, projekty w różnych branżach i inne jeszcze korzysci. Przystapie do spolki.

Atrakcyjne. EKO FINANSOWANIE 100% INWESTYCJI roznych branz tez na nowa spolke celowa. Istotny jest aspekt proekologiczny, gdyż wówczas można uzyskać części refinansowania pozyczki 100%

POSZUKUJE KOLEJNYCH ROZNYCH INWESTYCJI DO SFINANSOWANIA.
MOZEMY RAZEM ZREALIZOWAC ROZNE RENTOWNE PRZEDSIEWZIECIA
I POZYSKAC DUZA ZAGRANICZNA

ŁATWIEJ KUPISZ -- ŁATWIEJ SPRZEDAŻ -- ŁATWIEJ ZREALIZUJESZ CALA INWESTYCJE

DO pozyskania ZAGRANICZNEGO FINANSOWANIA 100% NA SPÓŁKĘ CELOWA poszukiwany partner, partnerka, udzialowiec doswiadczony do prowadzenia i okazyjnego zakupu hotelu lub paru lux hoteli w Polsce lub w Europie czy w Dubaju, Turcji, Hiszpanii, w kredycie zakup..

Hotele sprzedam lub wspólny zakup w kredycie zagranicznym.
Posiadam kontakty ponad 50 roznych lux hoteli w Polsce zagranica do sprzedaży Moge na zlecenie zaoferowac atrakcyjne hotele 3* , 4*, 5*, w duzych miastach TOP 5, oraz w gorach, nad morzem. Moga tez byc hotele w zamkach i w palacach 3* 4*, rozne butique w Polsce oraz hotele w uzdrowiskach.

Hotele atrakcyjne w Dubaju, na Teneryfie duze osrodki w roznych cenach. Hotele i osrodki w Bulgari, Grecji, Hiszpanii, do okazyjnego kupna. + FINANSOWANIE 100% tez sa inwestycje z gruntami, projektami, pozwoleniami na budowe duzych hoteli 3*, 4*, 5* w miescie TOP dla partnera, udzialowca, inwestora krajowego i zagranicznego

Poszukiwany partner, udzialowiec, wspolniczka do zakupu, prowadzenia, do zagranicznego finansowania 100% zakupu na spolke celowa hotelu lub paru hoteli i inne okazje.

ZAGRANICZNE FINANSOWANIA 100% PROJEKTOW E C O , ROLNICZE, PRODUKCYJNE, MEDYCZNE, INNOWACYJNE, KUPNO FABRYK, OBIEKTOW KOMERCYJNYCH, REALIZACJA RENTOWNYCH PRZEDSIEWZIEC
FINANSOWANIE 100% roznych inwestycji czy srodki na rozwoj firmy,, zakup budowa obiektow projekty medyczne, rolnicze, produkcyjne, developerskie, ekologiczne, innowacyjne itp nawet mozna zrefinansowac, oddluzyc pozyczka 100% bez bik i inne rejestry pozyczka na okreslone cele biznesowe. intratne jest oprocentowanie 2.5% - 3% ROCZNIE z karencja
Sfinansuje 100% rozne rentowne inwestycje i projekty deweloperskie w Polsce i w Europie - pozyczka niskoopeocentowana z karencja .

Finansowanie 100% tez bardzo duzych projektow nawet ponad 50.000.000 euro ZAGRANICZNE FINANSE POZYSKANIE DUZEGO KAPITALU DLA UDZIALOWCA PARTNERA/KI . ROZNE MOZLIWOSCI FINANSOWE fundusze z Europy i z poza najwieksze grupy kapitalowe, banki lub prywatna pozyczka od zagranicznego inwestora prywatnego Szybka realizacja min formalnosci..
.Przystapie do spolki Oczekuje roznych konkretnych propozycji
PROSZE TYLKO DZWONIC
Kontakt telefoniczny i osobisty, umowy, realizacja

Informacje podstawowe

Branża
  • konsulting, doradztwo
  • finanse, kredyty, ubezpiecz.
Województwa
  • zagranica
  • brak / dowolne
Obszar działalności Międzynarodowy
Stopień zaawansowania Startup
Wysokość poszukiwanego kapitału (od-do) 5000000 zł - 99999999 zł
Wymagany biznes plan Tak

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej