• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-10-11
  • Identyfikator ogłoszenia: #53184

Sieć restauracji na sprzedaż

Bardzo dobrze sprofilowane biznesowo i dochodowe restauracje. Lokale znajdują się zarówno w galeriach handlowych jak i na ulicy. Obsługują miesięcznie ponad 20 tyś klientów (paragonów ) i posiada olbrzymi potencjał wzrostu w krótkim horyzoncie czasowym.

Każdy lokal ma możliwość maksymalizacji przychodów poprzez rozbudowanie istniejącego kanału sprzedaży na wynos / dowóz. Niektóre punkty moja możliwość zwiększania przychodów poprzez sprzedaż na dodatkowych punktach istniejących w ramach restauracji (oferowanie usługi komplementarnej) niektóre lokalizację mogą zwiększać przychody poprzez organizację imprez okolicznościowych, spotkań biznesowych itp.

Siec posiada stabilną kadrę pracowniczą, (utrzymaną podczas lockdownów na umowach o pracę) gdzie kluczowi pracownicy współpracują z firmą co najmniej 7-8 lat, całość sieci zarządzana przez dyrektora, oraz kierowników poszczególnych punktów i szefów kuchni raportujących bezpośrednio do niego.
Lokale oparte o umowy najmu dające możliwość długoletniego planowania biznesu.

Model biznesowy idealnie nadaje się do skalowania zarówno poprzez rozwój własny na nowych lokalizacjach (regularnie otrzymujemy zapytania z tym związane) jak i poprzez opracowanie systemu franczyzowego i sprzedaż tego modelu do potencjalnych franczyzobiorców.

Możemy przekazać pełne know-how firmy pozwalające na szeroką ekspansje na rynku polskim ale i zagranicznym w tego typu modelu biznesowym
Przekażemy dane kontaktowe do firmy z którymi współpracujemy w zakresie nowych lokalizacji (inwestycji) tj.: technologów, architektów, firmy budowlane, branżowe, dostawcy sprzętu technologicznego. Wszyscy to wypracowani i sprawdzeni przez lata partnerzy, którzy rozumieją i działają w tego rodzaju inwestycjach od wielu lat. Pozwala to na dalszy rozwój sieci w modelu ograniczającym możliwość popełniania błędów na etapie inwestycyjnym.
Informacje te mogą stanowić doskonałą bazę do dalszego rozwoju przedsiębiorstwa jak i stanowić cenny i łatwy do zmonetyzowania zasób w przypadku rozwoju w modelu franczyzowym.
Spółka nie posiada zobowiązań kredytowych, wszystkie inwestycje były finansowane ze środków własnych spółki. Firma nie posiada żadnych zaległości w stosunku do ZUS, US. Firma jest w pełni wypłacalna i na bieżąco reguluje swoje wszystkie zobowiązania wobec kontrahentów.

Pozostałe informacje możemy przekazać osobom zainteresowanym po wstępnej weryfikacji na spotkaniu

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • śląskie
Cena sprzedaży 3300000 zł
Uwagi

źródło: www.sprzedambiznes.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej