• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-09-23
  • Identyfikator ogłoszenia: #52976

Sklep internetowy butik z odzieżą damską

Przedmiotem sprzedaży jest kompletny butik online z odzieżą damską. Butik został założony we wrześniu 2019 roku, nie jest to przestarzały sklep wymagający rebrandingu, sklep jest modny i ,, na czasie".

Ze względu na rozwój w innej branży podjęliśmy decyzje o sprzedaży sklepu

Od kilku miesięcy wstrzymane wszystkie reklamy, sklep na ten moment wychodzi na 0, nie generuje kosztów, podłączony pixel oraz analytics. Cały czas wyprzedajemy towar w partiach hurtowo.

Sprzedajemy:
-domenę maya-boutique.pl
-gotową, sprawną stronę internetową,
-własność intelektualną marki - logo, grafiki, zdjęcia (bez wizerunku osób), Instagram, Facebook
-towar, który jest w ofercie,
-materiały do pakowania - foliopaki, folie, bibuła ozdobna, metki, itp.

W cały projekt został włożony ogrom pracy czego dziś na starcie możesz uniknąć, wyciągnęliśmy wiele wniosków, które Ci przekażemy.
O szczegółach możemy porozmawiać na spotkaniu online/offline.

Obecnie wartość samego towaru to około 20 tys. PLN (oczywiście mówimy tu o wartości zakupu po cenie hurtowej, bez marży). W skład butiku wchodzi właściwie wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia takiego biznesu online.
Mamy pełny branding sklepu, grafika i logo przygotowane zostało przez profesjonalną agencję, projekt jest autorski, kilka wersji logotypów, także w różnych konfiguracjach kolorystycznych.
W skład brandingu wchodzą też wieszaki, wieszaki na ubrania, metkownica, żyłki do metkownicy, gotowe metki -pozostało około 500 sztuk (bardzo wysoka jakość wykonania), naklejki, ulotki (papier o bardzo wysokiej gramaturze 300g, mat, ). Oczywiście wszelkie dotychczasowe projekty i pliki także są częścią składową biznesu.

Dodatkowo: lampa pierścień o 3 barwach światła razem ze statywem, która pozwala na wykonywanie sesji nawet przy kiepskim oświetleniu/ świetle dziennym, statyw do telefonu do prowadzenia transmisji. itp.

Do tego cały know how związany z prowadzeniem takiego biznesu, jestem w stanie przekazać też know-how odnośnie facebook ads managera. Konto na instagramie ma powyżej 3 tys obserwujących, profil na facebooku ponad 17 tyś (wszystko pozyskane organicznie, przez influencerów i reklamy, nie ma tutaj kupionych followersów.)

Strona jest postawiona na platformie woocommerce, wszystkie potrzebne wtyczki są zintegrowane, praca na stronie jest bardzo prosta i intuicyjna.

Całość kosztów, które ponieśliśmy oscyluje w okolicy 60 tys. PLN.

Jest to idealna oferta także dla osób, które prowadzą butik stacjonarny i chciałyby wejść do świata online, bądź potrzebują świeżych rozwiązań i zmian w swoim dotychczasowym biznesie bądź chcą dopiero rozpocząć swój własny biznes. Sklep jest kompletny, nie wymaga żadnego wkładu finansowego dlatego też jest to oferta dla osoby, która nigdy wcześniej nie zajmowała się takim biznesem i chce zacząć ( przekażę cały know-how odnośnie dostawców, zarówno w kwestii towaru jak i innych ważnych kwestii).
Oczywiście zapraszam do sprawdzenia samego sklepu, towaru, zdjęć, profili społecznościowych.
W cenie jest także cały towar wystawiony na stronie www.maya-boutique.pl oraz kilkanaście produktów, które nie były dodane na sklep.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Gniezno
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 13000 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej