• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2023-04-17
  • Identyfikator ogłoszenia: #58413

Sklep internetowy+ showroom, produkty dla dzieci

Do sprzedania sklep internetowy e-foteliki.pl oraz stacjonarny show room w Jankach k/Warszawy ( obręb CH Janki) - działający od ponad 15 lat w branży : foteliki, wózki, produkty dla dzieci i rodziny oraz zdrowie. Branża rozwijająca się z dużym potencjałem zakupowym. Sklep internetowy to : e-shop z wypromowaną marką / domeną od ponad 15 lat, wiele fraz w TOP 10 Google, sprzedaż organiczna na bieżąco, promowany regularnie , wspierany reklamą adwords. Dodatkowo sklep na ALEGRO, -poziom super sprzedawcy, sprzedaż ok 60-80 k miesięcznie, sklep empik, ceneo, facebook. Całą infrastruktura sklepów internetowych wzbogacona jest o bardzo dobre domeny nakierowujące, blogowe - branżowe- w pakiecie wszystkie domeny.
Sprzedaż roczna 2,2- 2,5 mln, dochodowy w każdym miesiącu. Sprzedaż w 2023 wzrasta o blisko 100% do roku 2022 ( YtY- za 1 kwartał), trend wzrostowy. Branża nie narażona na ryzyka wynikające z pandemii.
Sklepy internetowe wzmocnione dobrze zorganizowanym show- room’em stacjonarnym w Warszawie o powierzchni ok 100 m2, umiejscowionym w bardzo atrakcyjnej lokalizacji . Zoptymalizowane koszty funkcjonowania, wyszkolony zespół , synergia obsługi show-room’u i e-sklepów. Elegancki i kompletny wystrój oraz reklama internetowa i outdoorowa w okolicy do 50 km ( banery), zatowarowany.
Dla sklepów zorganizowana i zoptymalizowana logistyka, trwałe i oparte na relacjach współprace z dostawcami ( najbardziej znane marki w branży), planowane kolejne marki do wdrożenia.
Zapasy magazynowe ( do zakupu odrębnie wg wartości ‘cogs’) optymalne, bez zalegającego towaru. Nie ma produktów , które nie można sprzedać w przeciągu 2-3 miesięcy. Szybka rotacja magazynowa i płynność dostaw.

Biznes idealny dla rodziny , firmy rozszerzające swoją działalność lub osoby chcącej rozpocząć coś pierwszy raz ale bez ryzyka przeinwestowania i utraty płynności. Stały dochód i duży potencjał rozwoju , możliwa duplikacja pod innymi posiadanymi domenami, wdrożenie kolejnych marek, w tym z innych branże do wdrożenia do gotowego systemu serwisu i logistyki , etc)
Biznes jest jednym z kilku prowadzonych projektów- wystawiony do sprzedaży w celu pozyskania środków inwestycyjnych .
Wszystkie dalsze informacje udzielę po podpisaniu NDA , bezpośrednio na spotkaniu. Chcę aby biznes trafił do osoby , która z pasją i zaangażowaniem przejmie i poprowadzi go dalej- to istotne dla mnie.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
  • internet
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Janki
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty sprzedam
Wymagania

cena sprzedaży 700000zł

Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej