• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2024-04-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #58989

Spedycja podejmie współpracę z przewoźnikami

Poszukujemy zestawów standard (najlepiej z kodem XL oraz szyldem A), ale nie jest to warunek konieczny do współpracy przez cały rok. Pracujemy dla austriackiej firmy Cargo Sped GmbH, która posiada ok 80 zestawów własnych oraz 45 podwykonawców.

*Przy oddaniu do prowadzenia zestawów w liczbie 1-4 stawka min 1,20€ za każdy km

*Przy oddaniu do prowadzenia zestawów w liczbie 5 i więcej min 1,23€ za każdy km

*Jeździmy po DE, Beneluxach, AT, IT oraz czasami bliska FR

* Robimy średnio 10000 km na chwilę obecną, gdy rynek ożyje zapewne wrócimy do tego co było w poprzednich latach 12-13 tys km

* Auta przejmujemy w w/w krajach, również w CZ

* Termin płatności 30 dni lub skonto 7 dni 3%

* Fakturowanie co tydzień, np. jeździmy pon-pt, weekend pauza i w kolejny wtorek, środa dziewczyny sprawdzają dokumenty, robią rozliczenie. W czwartki wychodzą płatności.

*Rozliczamy się na podstawie skanów (oryginały trzymacie Państwo u siebie)

*Opłata za prowadzenie 100€ prowizji od auta miesięcznie, 170€ dla pracy spedytora i dyspozytora, który służy pomocą w razie potrzeby wyjaśnienia spraw że zleceniami, znalezienia auta w razie awarii, itp. Gdyby wyszła,odpukać, awaria i auto załóżmy jeździ 2 tyg w miesiącu to opłaty są proporcjonalnie mniejsze.

* Ładunki 75% 1 do 1, reszta różnie. Mamy jednego klienta, gdzie jest kilka rozładunków, wtedy od 4 punktu dopłacamy 25€ za punkt.

* Ponadto współpracujemy że stacją paliw obok firmy AT4882, oferujemy możliwość tankowania bezgotówkowego. Polega to na tym, iż kierowca zgłasza spedytorowi "słuchaj zostało mi 200l paliwa, 300 l paliwa, Potrzebuję się dotankować". Wtedy chłopaki planują trasę aby "przeciągnąć" auto przez firmę i tankujemy. W ofercie jest również Ad Blue. Kwota tankowania jest rozliczana kompensata z frachtów. W tej chwili diesel jest w granicach 1,45-1,52e (w zależności od pory dnia).

Oczywiście ceny za km nie są stałe, rośnie diesel podwyższamy, dostosowujemy się zawsze do rynku. Proszę zauważyć również, że obecnie macie Państwo przedstawioną ofertę o ok. 10 EC wyższą niż w polskich spedycjach i zapewne jedną z najlepszych w Europie. Nie jesteśmy molochem, kierowcy są poprzydzielani spedytorom, tak aby mieli czas dla każdego, nikt u nas nie jest numerem, czy punktem na mapie.

Dodatkowym plusem jest to, że nie musicie wykładać Państwo pieniędzy na VAT, ponieważ fakturowanie na austriacką firmę- VAT 0%.

Informacje podstawowe

Branża
  • transport, logistyka
  • usługi dla firm
Województwa
  • lubuskie
Miasto Torzym
Obszar działalności Międzynarodowy
Rodzaj oferty nawiążę współpracę
Uwagi

źródło: www.etransport.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej