• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2020-03-26
  • Identyfikator ogłoszenia: #35753

Sprzedam Biznes Kantor Internetowy, Wymiana Walut Kryptowaluty

Jestem w posiadaniu kantoru internetowego.

INFORMACJA. Skrypt posiada wszystkie mechanizmy, które wymieniają waluty (automatycznie) – wystarczy tylko podpiąć go pod stronę banku, na którym zostanie dokonana wymiana (trzeba dopisać tylko 20-100 linijek do jednego pliku, to wszystko/ coś co da się zlecić zewnętrznemu programiście po założeniu konta w banku, w koszcie do prawdopodobnie maks. 300 zł). Jest to społecznościowy serwis wymiany walutowej (coś jak walutomat.pl), który także może być wykorzystywany jako kantor internetowy. Jest to całkowicie kompletny skrypt (strona). Witryna umożliwia wymianę walut pomiędzy użytkownikami i/albo na serwisie (jako kantor) z pominięciem instytucji takich jak banki, poprzez umożliwienie zaoszczędzeniu na prowizji (która jest do 2-3% z reguły). Możesz kasować np. 0.2-1.5% na każdej transakcji. Przykład: są 2 osoby, jedna z nich ma 50,000 EURO i chce wymienić je na dolary. Wymiana jest dokonywana przy 0 spreadzie, pomiędzy użytkownikami, którzy posiadają przeciwstawne waluty (albo jako domyślnie przez "kantor", którym jesteś ty i posiadasz odpowiednią ilość dolarów, które zostaną wymienione po domyślnym kursie). Jest także możliwość ustawienia przez użytkowników własnych kursów wymiany. W przypadku jakichkolwiek pytań proszę użyć kontaktu poniżej.

CIEKAWOSTKA. Polski serwis walutomat-pl (ludność: 38 milionów) w ciągu 2 pierwszych miesięcy działalności wymienił 1 MILIARD złotych, zarabiając ponad 20 Milionów złotych na czysto.

// "Niech Pan zrozumie, ze jest to strona kompletna kantoru internetowego, która spełnia swoje zadanie. Wszystko inne jest do ustawienia, zmiany w panelu lub w plikach. Koszt takiej strony internetowej jak tak, która jest sprzedawany waha sie w granicach min. 20,000 zl bez podatku w zwykłej firmie / pewnie do 50,000 w Warszawie czy profesjonalnej firmie. Za 15 tys. złotych może ktoś by to zrobił, a za 10 tys. może jakiś student by się zgodził tylko w tym ostatnim przypadku z wiedzy własnej mogę powiedzieć, ze miałby Pan problem zapewne z jej otrzymaniem wedle specyfikacji (tj. dużo nerwów, przedłożone terminy i cierpienie) i bym do odradził sobie, gdybym chciał taki skrypt." Chciałbym sprzedać to na wyłączność. Kantor może być łatwo postawiony na tym skrypcie, może wymaga on z 1.5 tys. inwestycji po to by go odświeżyć do wymogow, ale wszystko działa perfekcyjnie. Nadal jest to najlepsza oferta, w tej cenie.
/
Sprzedaje za 3 tys. złotych jako kopię skryptu.

[-/] Pod skrypt można podpiąć kryptowaluty [[wymieniac/ na jego bazie: po własnym kursie]].

Informacje podstawowe

Branża
  • internet
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Międzynarodowy
Cena sprzedaży 2999 zł
Forma prawna Spółka z o.o.

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej