• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-12-06
  • Identyfikator ogłoszenia: #59918

Sprzedam biznes- Pizzeria & Bar

Sprzedam gotowy biznes Pizzeria & Bar , mam go około pół roku i cały czas ciągłe inwestowałem w go , zebrałem dobrą ekipę , zrobiłem kosmetyczny remont , zrobiłem nowe menu , zmieniłem recepturę ciasta, wprowadziłem burgery, dodałem więcej alkoholu drinków i koktajli do baru i dużo dużo wszystkiego innego. Wprowadzam jeszcze kuchnię polską, bo lokal jest dwupiętrowy i na górze mamy salę bankietową. Jak policzyć nasz catering do tych sal bankietowych i plus robić obiady na miejscu wynos i na dostawę to będą bardzo dobre zarobki , na przód mamy bardzo dużo rezerwacji , mamy notes gdzie wszystko jest zapisane. W lokalu jest telewizja 3 dużych telewizory i + na górze dwa projektory podłączone w jeden system razem z telewizorami (canal+)na puszczanie meczów piłki nożnej i nasza restauracja jest numer 1 w Legionowie, żeby przyjść zjeść i pooglądać mecz. W lokalu również jest dobre nagłośnienie na barze , na salę i na ogródku. Wszystko fajne gra . Lokal jest około 200m2 , + do tego na ulicę stoi ogródek który jest około 20-25 m2 że stolikami i ławkami .
Fajną miejscowa bo ma duży potencjał na rozwój, w tym lokalu zjesz zrobić wszystko co chcesz . Zamówienia przyjmujemy z tabletu na którym jest zainstalowany system restaumatic , i do tego systemu oczywiście drukarka która drukuje zamówienia , + mamy drugi system na takim mobobloku dla zamówień na miejscu , również z drukarką wszystko jest ustawione i działa prawidłowo .
Na letni czas robiliśmy Shishe na ogródku, personel również zna jak to robić. Cały sprzęt też mogę zostawić za jakąś dopłatą , mam 5 fajek , sprzęt do rozgrzewania węgli itd itp. Można sprzedawać fajki i w zimę tylko trzeba zrobić na górze , wentylację . Lokal jest klimatyzowany sama tylko klima kosztowała z 20 tysięcy.
Pizzy robimy 30 cm , 40 cm , 46 cm , 62 cm , mamy największą pizzę w mieście, robimy ich na elektrycznym piecu Hendi , z dwoma komorami , również mamy 3 frytury , lodówki , zamrażarki i td tp .
W lokalu jest 3 toalety , 1 dla personelu i dwie dla gości , również jest duży pokój górze gdzie nawet można mieszkać albo przechowywać jakiś rzeczy.

Na razie czynsz za lokal wynosi 3 tysięcy.
Opłaty media prąd woda , gaz około 6-7 tysięcy miesięcznie.
Również w lokalu jest zainstalowany monitoring 5 kamer .
obrót miesięczny najmniejszy to 50 tysięcy , a największy około 80 , tego nie liczyłem dokładnie bo cały czas inwestowałem w to , wszystko plus minus jest zrobione i naprawdę nowemu właścicielowi zostanie minimum do roboty , po prostu trzeba będzie robić reklamę i pilnować personel, ale jeszcze trochę czasu i to będzie przynosiło dobre zarobki , po prostu trzeba więcej reklamy , i dobrej reklamy w internecie bo ja robiłem to sam , a trzeba naprawdę specjalista w tym , sprzedaje z bólem w sercu bo muszę , bo tyle tam zrobiłem , tyle pieniędzy wkładlem w to , ile serca w to włożyłem , ponieważ w najbliższym czasie muszę wyjechać z Polski do innego kraju i tam działać.
Lokal posiada koncesje A i B
Chętnie pomoże nowemu właścicielowi w to wejść, pomoże z przepisaniem tego , wszystko co trzeba wytłumaczy .
Napisałem nie wszystko , zainteresowanym osobom chętnie odpowiem na wszelkie pytania, proszę dzwonić .
Sprzedam tylko w dobre ręce, jest możliwość odstąpienia pizzerii , bez przerwania ciągłości.
Ale oczywiście jest możliwość rozsądnej negocjacji

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Legionowo
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 100000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej