• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-08-31
  • Identyfikator ogłoszenia: #35749

Sprzedam biznes - pokazy wirtualnej rzeczywistości

Wirtualna rzeczywistość to nowość na polskim rynku, obserwując cały czas rynek branża nowych technologii rozwija się w tempie błyskawicznym.

Koncept biznesowy który stworzyłem to atrakcja w postaci Pokazów Wirtualnej Rzeczywistości na różnego rodzaju imprezy firmowe, eventy, konferencje, targi oraz wszędzie tam gdzie potrzebna jest nowoczesna atrakcja która zadowala klienta w 100%. Era fotobudek i innych rzeczy już dawno mineła... Ludzie dzisiaj chcą więcej wrażeń. Jeżeli chciałbyś stworzyć podobny projekt kosztowałoby Cię to o wiele więcej, gdyż jestem grafikiem i sam robiłem wszystkie potrzebne materiały, w innym wypadku trzeba zlecać to grafikom co zwiększa koszty początkowe.

Mobilny salon Wirtualnej Rzeczywistości to naprawdę dochodowy biznes, zrealizowałem kilka pokazów oraz podpisałem kontrakt na ogólnopolskie targi motoryzacyjne i biznesowe w listopadzie w Warszawie co przejmuje również nowy nabywca.

Nowy właściciel otrzyma ode mnie całe know how, możliwości rozwoju, potencjalnych klientów - baza 12.000 firm eventowych oraz hoteli z całej Polski - WAŻNE - mailing nie był jeszcze wykonywany, do tej pory korzystam tylko z reklamy Google, i cały czas spływają zapytania od klientów ( głównie od firm które organizują imprezę w hotelach dla swoich pracowników ) profesjonalna strona internetowa, domeny, skrzynka e-mail, umowy dla klientów, gotowe systemy pakietów, materiały reklamowe w plikach, logotyp, oraz gotowe już wizytówki i oferty, funpage na FB, instagram. Oczywiście wszystkie hasła i loginy aby zarządzać biznesem.

Trochę informacji technicznych:
Przekazuję najnowszy dostępny sprzęt na rynku do Wirtualnej Rzeczywistości tj. Gogle HTC VIVE, komputer VR Ready, monitor 24, TV, słuchawki bezprzewodowe, fotel 360, smartfon firmowy z numerem, rollup, 2x mobilny składany stand z podświetleniem LED logo firmy, pełne okablowanie oraz co najważniejsze około 70 GIER I APLIKACJI które kosztowały mnie około 2tyś zł. + kilka gratisów.
Na sprzęt posiadam faktury.

Wszystkiego sam nie mogłem ogarniać tak więc nad wszystkim czuwa specjalista ds. marketingu który w dalszym ciągu będzie współpracował z nowym nabywcą - to on zajmuje się reklamą pozycjonowaniem oraz stroną internetową.

Dlaczego sprzedaję?
Otwieram stacjonarny salon Wirtualnej Rzeczywistości w mieście w którym jeszcze tego nie ma - tak więc w branży pozostaję i jestem już w trakcie tworzenia nowego projektu salonu na który potrzebna jest większa gotówka.
Jest to świetna oferta dla młodych osób, np. studentów informatyki lub osób które interesują się nową technologią, gamingiem ale nie tylko. Ze swojej strony zapewnię wdrożenie do tematu w ciągu pierwszych tygodni. Biznes jest naprawdę bardzo prosty w prowadzeniu a zarazem dochodowy.
Cena to 18.000 zł, możliwość wystawienia FV.

Zapraszam poważnie zainteresowane osoby do kontaktu mailowego lub telefonicznego, odpowiem wtedy na wszystkie pytania, opowiem o szczegółach, możemy się także spotkać.

Jest to jedyna taka okazja!

Informacje podstawowe

Branża
  • rozrywka, rekraacja
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 7500 zł
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Dodatkowe informacje

opis produktów lub usług Dostępne w wersji Premium
nazwa firmy/marka handlowa Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej