• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-10-05
  • Identyfikator ogłoszenia: #53110

Sprzedam biznes- sklep spożywczy

Do sprzedania sklep prywatny "AVOCADO". Możliwość zmiany nazwy. Sklep znajduje się w ścisłym centrum miasta, przy ul. Sikorskiego w sąsiedztwie placu Jana Pawła i wrocławskiego Rynku, w prestiżowej lokalizacji (Atal Towers, Odra Towers, biurowiec CADSOL), w pobliżu realizowana inwestycja Quorum, 140m budynek biurowo-mieszkalny, drugi najwyższy budynek w Mieście. Mimo rzeszy stałych klientów, liczba potencjalnych klientów wzrośnie minimum dwukrotnie. Niski najem, czynsz administracyjny na poziomie 700 zł/ msc.
Miesięczne zużycie prądu, dzięki energooszczędnym urządzeniom na niskim poziomie. Wysoka sprzedaż produktów wysokomarżowych (60%)- ciasto, ciastka, lada tradycyjna, warzywa, owoce- niski podatek VAT od sprzedaży. Wysoka marża globalna na poziomie 33%. Niski poziom strat, nie przekracza on 1%. Pozwolenie na sprzedaż napojów alkoholowych w umowie, kolektura lotto.
Oferuję całość jak jest: lodówki, regały, sprzęty, meble, logo, klimatyzacja, materiały eksploatacyjne, monitoring 16 kamer z dostępem zdalnym i podglądem na kasie, sprzęt IT itd. Wszystko nowe i własne, żadnych lodówek producenckich, wszystkie lodówki podłączone pod agregat zewnętrzny, ze świeżo wymienioną sprężarką, co pozwala na kolejną oszczędność i dowolność towarowania sklepu. Punkt z wydzielonymi i zaadoptowanymi pomieszczeniami : sala sprzedaży, regał zewnętrzny na warzywa, kącik lotto, pomieszczenie socjalne, toaleta, biuro, magazyn. Łącznie 100m2, klimatyzowanego i monitorowanego lokalu. Wszystko gotowe do wejścia i handlu. Wchodzisz i zarabiasz od pierwszego dnia. Podpisana umowa z GLS co pozwala na handel w dni niehandlowe, również dla pracowników. Alarm oraz ochrona Solid security. Do lokalu przynależą miejsca postojowe- jedno naziemne, jedno podziemne.
Udostępniam całe how-know, kontakt do dostawców i serwisantów. Sklep rentowny ze stopą zwrotu max 1 rok, bez konieczności stania samemu za ladą. Sprzedaję z powodów osobistych. Nie chcę, ale muszę, z bólem serca. Proszę o kontakt tylko osoby zainteresowane, przedstawię dokumenty finansowe dla zdecydowanych.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 200000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej