• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2018-11-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #41482

Sprzedam biznes, sklep z motoryzacją dziecięcą

Sprzedam biznes po 5 latach działania w firmie.
Istnieje dużo możliwości rozszerzenia działalności pw. zasięgu działania a także pw. produktów i usług. Możliwość zrobienia hurtowni Drop Shipping.

Posiadamy sklep stacjonarny w Pabianicach (wynajem), sklep internetowy (bardzo wpadająca w ucho nazwa domeny), sprzedaż Allegro, OLX, Sprzedajemy, e bay.
Na facebook około 100 filmów. Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą detaliczną towarów w przedziale cenowym 80 - 3000zł.

Sprzedaję gdyż straciłem zapał do prowadzenia tej firmy, poniekąt przez swoje błędy. Chciałbym sprzedać to osobie chcącej rozwijać dalej ten biznes z odpowiednim kapitałem. Istnieje możliwość prowadzenia firmy z innej miejscowości (kwestia znaleznienia lokalu) lub online. Przez miesiąc po zakupie będę do dyspozycji, powiem wszystko co wiem i wszystko co trzeba zrobić aby firma przynosiła większy zwrot. Przekażę kontakty do wszystkich hurtowni z którymi współpracujemy oraz potencjalnych hurtowni, z którymi można wejść we współpracę. Mamy również kontakt do importera produktów dobrej jakości z Chin i osoby do promocji zagranicznej.

Jest kilka kwestii do poprawienia pw. marketingu, kilka wdrożeń nowych rozwiązań oraz wyjście do klientów b2b.

Cena oczywiście do sensownej negocjacji.
W cenie jest towar warty około 40tys zł.
Więcej szczegółów telefonicznie. Istnieje możliwość spotkania się osobiście po podpisaniu odpowiedniego dokumentu odnośnie ochrony danych firmy.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • łódzkie
Miasto Pabianice
Cena sprzedaży 100000 zł
Uwagi

źródło: www.biznesoferty.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej