• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2023-08-02
  • Identyfikator ogłoszenia: #59221

Sprzedam Brand Sushi Smaki - 3 lokale - Znak Zastrzeżony

Ogłoszenie skierowane jest do poważnego inwestora chcącego wejść na łódzki rynek gastronomiczny bądź też dla inwestora chcącego zbudować ogólnopolską sieć franczyzową opartą na istniejącym modelu działania.

Firma Sushi Smaki poszukuje inwestora na przejęcie prowadzenia na ten moment 3 lokali gastronomicznych.

Na sprzedaż jest cały biznes w postaci posiadanego sprzętu, przejęcia umów najmu z zastrzeżeniem, że właściciele firmy Sushi SMaki nie będą prowadzić w najbliższej przyszłości działalności zbliżonej tematycznie do branży sushi.

Zarówno logo jak i nazwa firmy jest znakiem towarowym zastrzeżonym do przejęcia przez zainteresowanego inwestora.

W skład firmy wchodzi:
- strona internetowa - posiadająca dwa oddzielne sklepy internetowe (dla miejscowości Zgierz oraz dla miejscowości Łódź)
- lokal gastronomiczny z salą dla gości na 30-40 osób w samym centrum Łodzi z czynszem zamykającym się w kwocie 6 000 PLN za ponad 100m2. Lokal w pełni wyposażony.

- lokal gastronomiczny z sala dla gości i dużym tarasem o wielkości około 60 m2 (sam lokal bez tarasu) znajdujący się na łódzkim osiedlu Dąbrowa z czynszem zamykającym się w kwocie 1 500 PLN z instalacją fotowoltaiczną na dachu. Lokal w pełni wyposażony.

- lokal gastronomiczny z sala dla gości i tarasem zbudowanym z kostki brukowej znajdujący się w miejscowości Zgierz o powierzchni około 45 m2 z czynszem zamykającym się w kwocie 1 000 pln. Lokal w pełni wyposażony.

Firma posiada bardzo dużo grono klientów. W ciągu 5 lat swojego istnienia stała się podmiotem rozpoznawalnym i docenianym na łódzkim rynku gastronomicznym.

Podana cena 500 000 PLN jest ceną do negocjacji w związku z tym iż największy z naszych lokali może stanowić transakcję oddzielnej sprzedaży bez marki, loga i bazy klientów, która to na dniach może być zrealizowana.

Bez lokalu w centrum Łodzi pozostała część (dwa lokale z bardzo niskimi kosztami prowadzenia) do kupienia są za kwotę 400 000 PLN.

Kontakt e-mail lub tel.

Informacje podstawowe

Branża
  • gastronomia, catering
Województwa
  • łódzkie
Miasto Łódź
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 500000 zł
Cena do negocjacji Tak
Czy firma jest zyskowna? Tak
Forma prawna Spółka z o.o.
Współpraca posprzedażowa Tak
Okres działalności w latach 5 lat

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej