• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2021-07-29
  • Identyfikator ogłoszenia: #52361

Sprzedam budynek usługowo-mieszkalny

w bardzo dobrze usytuowanym miejscu, budynek mieszkalno - usługowy o pow. 800m2 położony na działce o pow. 2800m2 w odległości ok 20 km od Radomia w Goździe. Mogą zamieszkać dwie rodziny i jednocześnie prowadzić każdą działalność gospodarczą.


Budynek składa się z trzech kondygnacji.

Na parterze powierzchnia 300m2 przeznaczona na działalność usługową ,ponieważ pomieszczenia mają wysokość 3,20 m. Znajduje się pomieszczenie chłodnicze, obszerna kuchnia, zaplecze, łazienki oraz dwie duże sale (wszystko wykonane według wymogów sanitarnych).


Na pierwszej kondygnacji tj. 250m2 znajdują się dwa odrębne mieszkania tzn. przestronny przedpokój, 2 kuchnie, łazienka, pokój kąpielowy, 4 pokoje oraz obszerny salon z kominkiem. Dodam, że są dwa oddzielne wejścia na 1 piętro do części mieszkalnej budynku.

Natomiast trzecia kondygnacja 250m2 w stanie surowym do wykończenia z wyprowadzoną instalacją ogrzewania podłogowego.

Na działce znajduje się blaszany garaż oraz dodatkowy murowany budynek gospodarczy o pow ok 70m2. Na przestronnej działce jest duża ilość zieleni -przeróżnych gatunków krzewów. Posesja ogrodzona, część wyłożona kostką, a na pozostałej części jest trawa.

Serdecznie polecam, ponieważ można prowadzić każdą działalność gospodarczą. Począwszy od produkcji poprzez działalność edukacyjną, handlową , rozrywkową , hotelową , zdrowotną . W pobliżu znajduje się : szkoła , kościół, mały sklep osiedlowy oraz dom opieki dla osób w podeszłym wieku.

Informacje podstawowe

Branża
  • nieruchomości komercyjne
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Radom
Obszar działalności Krajowy
Sprzedaż z nieruchomością Tak
Cena sprzedaży 1500000 zł
Uwagi

źródło: www.gumtree.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej