• Kategoria: Oferty biznesowe
  • Data: 2021-04-13
  • Identyfikator ogłoszenia: #51006

Sprzedam butik online z odzieżą damską

Przedmiotem sprzedaży jest kompletny butik online z odzieżą damską. Butik został założony w listopadzie, nie jest to przestarzały sklep wymagający rebrandingu, sklep jest bardzo świeży i „modny”.

Obecnie wartość samego towaru to około 20 tys. PLN (oczywiście mówimy tu o wartości zakupu po cenie hurtowej, bez marży). W skład butiku wchodzi właściwie wszystko, co jest potrzebne do prowadzenia takiego biznesu online.

Mówimy tutaj o dosłownie wszystkim, między innymi jest to studio projektowe (profesjonalny ekran winylowy podłoga plus tło, statywy pod ekran, lampa pierścień o dużej mocy razem ze statywem, która pozwala na wykonywanie sesji nawet przy kiepskim oświetleniu/ świetle dziennym, bardzo solidne lustro o wysokości 2m, dodatki, elementy charakteryzacji takie jak kapelusze, plakat itp.

Dodatkowo mamy pełny branding sklepu, grafika i logo przygotowane zostało przez profesjonalistę, projekt jest autorski, 7 wersji logotypów, także w różnych konfiguracjach kolorystycznych.

W skład brandingu wchodzą też gotowe metki, pozostało około 1000 sztuk (bardzo wysoka jakość wykonania), naklejki, ulotki (papier o bardzo wysokiej gramaturze 300g, mat, a nie cieniutki świstek). Oczywiście wszelkie dotychczasowe projekty i pliki także są częścią składową biznesu.

Do tego dochodzi też duży zapas magazynowy opakowań, pergamin do pakowania, kartony (gabaryt paczkomaty A oraz gabaryt większy, 2 rozmiary).

Jako element, który nas wyróżniał na tle innych butików dodawaliśmy do zamówień kule do kąpieli (165 gram, kule są bardzo duże i szybko musują), kule mają branding firmowy. Pozostało około 900 sztuk o wartości ok. 4 tys. PLN. Do tego cały know how związany z prowadzeniem takiego biznesu, jestem w stanie przekazać też know-how odnośnie facebook ads managera. Konto na instagramie ma powyżej 1,3tys obserwujących, profil na facebooku około 1,7 tyś (wszystko pozyskane organicznie, przez influencerów i reklamy, nie ma tutaj kupionych followersów.)

Strona jest postawiona na platformie shoplo, wszystkie potrzebne wtyczki są zintegrowane, praca na stronie jest bardzo prosta i intuicyjna. (Abonament wykupiony jest do kwietnia lub maja.)

Domeny są zarezerwowane i wykupione, tak samo jak konta i domeny email, do tego wykupione zostały zabezpieczenia SSL (bezpieczne logowanie).

Całość kosztów, które ponieśliśmy oscyluje w okolicy 50 tys. PLN (oczywiście możemy przedstawić faktury). Z powodu nagłej przeprowadzki z kraju jestem zmuszony sprzedać biznes w tak wczesnej fazie rozwoju. Zależy mi bardzo na czasie, stąd śmiesznie niska cena zakupu.

Jest to idealna oferta dla osób, które prowadzą butik stacjonarny i chciałyby wejść do świata online, bądź potrzebują świeżych rozwiązań i zmian w swoim dotychczasowym biznesie. Sklep jest kompletny, nie wymaga żadnego wkładu finansowego dlatego też jest to oferta dla osoby, która nigdy wcześniej nie zajmowała się takim biznesem i chce zacząć ( przekażę cały know-how odnośnie dostawców, zarówno w kwestii towaru jak i innych ważnych kwestii).

Oczywiście zapraszam do sprawdzenia samego sklepu, towaru, zdjęć, profili społecznościowych (poza ubraniami dostępnymi na sklepie, mamy też niewielką część nowości, które nie trafiły jeszcze na sklep).

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
  • internet
  • odzież, tekstylia
Województwa
  • mazowieckie
Miasto Warszawa
Obszar działalności Krajowy
Rodzaj oferty sprzedam
Wymagania

Cena za całość to 25 tys. PLN.

Uwagi

źródło: www.gumtree.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej