• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-04-25
  • Identyfikator ogłoszenia: #55198

Sprzedam cukiernio - lodziarnię

Cukiernio - lodziarnia zaprowadzona od czerwca 2019 roku. Sprzedaż lodów w systemie franczyzowym producenta ,,Prawdziwe lody”, od 30 lat produkują lody rzemieślnicze na naturalnych składnikach.

Lokal jest powierzchni 40 m2 na niskiej stawce czynszu, co przekłada się na niskie koszty utrzymania lokalu .
Lokal klimatyzowany z dużą jednostką grzewczo – chłodniczą, całkowicie wyposażony i urządzony w bardzo klimatycznym i modnym stylu.

Wyposażenie lokalu : część kuchenna , część socjalna i WC, część lokalu handlowego Wyposażony jest zgodnie z zaleceniami Sanepidu i po wszystkich odbiorach kontrolach . Korzystamy z systemu gastronomicznego z obsługą z poziomu tabletu zintegrowane z kasą fiskalną . Utrzymanie systemu 50 zł. Lokal posiada w pełni wyposażony ogródek letni. Na życzenie wyślę całą wycenę wszystkich urządzeń i wyposażenia cukierni.

Biznes sprzedajemy tylko i wyłącznie z jednego powodu, dojazdów. Pochodzimy z Leszna i zbyt absorbującym są ciągłe dojazdy. Jeśli jesteś zainteresowana/y śmiało zapraszam do kontaktu, opowiem o całym biznesie oraz pomogę w wdrożeniu i poprowadzeniu lokalu, jak również mogę pomóc w zdobyciu finansowania na ten lokal. Na całość jest wystawiana faktura VAT.

Zapraszam do kontaktu!

Informacje podstawowe

Branża
  • spożywcza
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Krotoszyn
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 10000 zł
Cena do negocjacji Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej