• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2022-11-17
  • Identyfikator ogłoszenia: #57151

Sprzedam czynną kwiaciarnię

Sprzedam czynną kwiaciarnię. Lokal w kilkupiętrowej kamienicy na parterze, u zbiegu ulic Józefowskiej i Karłowicza – głównych ulice dzielnic Józefowiec i Wełnowiec. Lokal (z dwiema dużymi witrynami oraz przeszklonymi drzwiami) o pow. 85 m2.

W skład lokalu wchodzą: pomieszczenie główne z kwiaciarnią, dwa obszerne zaplecza, kuchnia umeblowana i z wyposażeniem oraz toaleta.

Lokal jest wynajmowany na bardzo preferencyjnych warunkach. Przeszedł generalny remont w 2019r.

Ogrzewanie elektryczne. Cztery niezależnie sterowane piece akumulacyjne (urządzenia wykorzystujące tańszy prąd w taryfie nocnej do nagrzewania magnezytowego bloku akumulacyjnego i oddawania go wciągu dnia).
W pobliżu liczne firmy, przychodnie prywatne i publiczne, sklepy, szkoły, szpital, duże osiedla.

W skład wyposażenia kwiaciarni wchodzą; loftowe regały wykonane na zamówienie z litego dębowego drewna- 3 szt, dębowa duża lada, rożnej wysokości loftowe stoliki i konsole, przepiękny-wykonany ręcznie stół z litego drewna, półki ekspozycyjne czarne 9 szt., lodówka, klimatyzacja z funkcją chłodzenia i grzania, monitoring całego lokalu- 4 kamery, komputer z nowoczesnym dużym ekranem i drukarką, wentylatory wbudowane w każdym pomieszczeniu oraz czujniki wilgoci – dzięki temu nigdy na oknach i witrynach nie skrapla się woda (lokal jest przystosowany pod działalność kwiaciarni), kompletne wyposażenie narzędziowe (pistolety na gorący klej, narzędzia), dwa biurka i trzy duże solidne stoły do pracy, na zapleczu duża ilość regałów do przechowywania nadwyżek produktów oraz zamówień.

Sprzedam kompletny działający biznes, zaopatrzony we wszystko co jest potrzebne w kwiaciarni, a nawet więcej.

Wraz z lokalem, wyposażeniem i towarem odsprzedam również pełne KNOW HOW: kontakty do: lokalnych i holenderskich dostawców kwiatów ciętych i doniczkowych, producentów dekoracji i osłonek wykonywanych ręcznie czy maszynowo, przekażę pełen pakiet zniżek wypracowanych do chwili obecnej u poszczególnych dostawców i producentów.

W cenie również: nazwa, logo, fanpage, podświetlony dibond – szyld nad drzwiami kwiaciarni, wizytówki, personalizowanie cenówki, bony podarunkowe oraz naklejki do oklejania sprzedawanych produktów z logo firmy.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • śląskie
Miasto Katowice
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 50000 zł
Cena do negocjacji Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej