• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2024-01-03
  • Identyfikator ogłoszenia: #59435

Sprzedam czynną Stację Paliw

Sprzedam czynną Stację Paliw w miejscowości Kaczory, gmina Odolanów pow. ostrowski.

Obszar całej nieruchomości to 0,340 ha.

Stacja posiada niezbędne zgody do prowadzenia działalności z zakresu sprzedaży paliw płynnych oraz gazu LPG do 12.2030r.
Budynek dla obsługi stacji paliw ma pow. 120m2, dystrybutory stacji są zadaszone stalową wiatą. Cały teren jest utwardzony kostką brukową przystosowaną do poruszania się i parkowania samochodów ciężarowych. Stacja paliw jest
ogrodzona, prowadzą do niej dwa wjazdy.

Stacja paliw posiada trzy podziemne zbiorniki na paliwo 2 X 20m3 oraz 27m3, dwupłaszczowe wyposażone w system stałego monitoringu szczelności, który daje możliwość natychmiastowego wykrycia powstałych ewentualnych nieszczelności płaszczyzny oraz czas na bezpieczne wyłączenie zbiornika z eksploatacji. .

Stacja posiada infrastrukturę niezbędną do sprzedaży gazu płynnego: 2 zbiorniki naziemne na gaz płynny propan–butan, każdy o pojemności 4,85m3.

Stacja paliw posada instalację fotowoltaiczną o mocy 12,15 KW od 12.2021 r.

Budynek obsługi oferowanej do sprzedaży stacji paliw ma powierzchnię użytkową 36m2, posiada instalację wodociągową, kanalizację sanitarną, ogrzewanie elektryczne, klimatyzacja. Budynek wyposażony w instalacje wodno-kanalizacyjne i elektryczne.
Ciepła woda pochodzi z podgrzewacza elektrycznego. W budynku znajduje się sala obsługi ze sklepem z akcesoriami samochodowymi, pomieszczenie socjalno-biurowe, magazyn, wc.

Stacja paliw posiada aktualne koncesje do 12.2030 roku oraz obowiązujące urządzenia do pomiarów i monitorowania przecieków produktów ropopochodnych do gruntu, wód powierzchniowych i gruntowych.

Informacje podstawowe

Branża
  • paliwa, chemia
Województwa
  • wielkopolskie
Miasto Kaczory
Obszar działalności Krajowy
Cena sprzedaży 990000 zł
Uwagi

źródło: www.sprzedajemy.pl

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej