• Kategoria: Sprzedam firmę
  • Data: 2019-01-21
  • Identyfikator ogłoszenia: #41962

Sprzedam delikatesy eko

Sprzedam dochodowy, niezadłużony biznes: sklep - delikatesy z produktami ekologicznymi i wyrobami regionalnymi, znajdujący się na wrocławskich Maślicach w Centrum Handlowym w sąsiedztwie m.in. Lidla, Rossmana, pierkarni Hert oraz apteki - generujących duży ruch potencjalnych klientów.

Idea sklepu jest dość innowacyjna, gdyż pomimo dużego asortymentu produktów ekologicznych jest uzupełniony o wyroby tradycyjne-regionalne np. wędliny, nabiał, kiszonki, sery dojrzewające, przetwory itd. od lokalnych, manufakturowych dostawców. Co ważne oferta jest uzupełniona o wyjątkowy (co najmniej na skalę Wrocławia) element - wino nalewane prosto z beczki, który się cieszy ogromną popularnością, a dodatkowo poprzez tzw. pocztę pantoflową dobrze reklamuje nasz sklep. Dodatkowo na pierwszym miejscu stawiamy na jakość oraz świeżość produktów, co doceniło tysiące klientów sklepu.

Dla współczesnego klienta ważne są takie elementy jak wystrój wnętrza, atmosfera i profesjonalna obsługa, a w naszym koncepcie zakupów dokonuje się we wnętrzach zaprojektowanych przez architekta wnętrz (wystrój jest dostosowanych do profilu sklepu i posiadanych produktów, tak aby produkty wyglądały jak najatrakcyjniej), przy miłej muzyce, w dobrze oświetlonym wnętrzu i dobrze wyeksponowanym asortymencie.

W pobliżu znajduje się duże, dynamicznie rozbudowujące się osiedle domów jedno- i wielorodzinnych (w najbliższych miesiącach mają zostać oddane osiedla dla ok 3 tyś. mieszkańców).

Osiedle składające się głównie z osób zamożnych oraz rodzin z dziećmi ceniących aktywny i zdrowy styl życia przekłada się na spory sukces sklepu: ponad 500 tys. zł przychodu rocznie, a dynamika jest wzrostowa.

W ramach oferty sprzedaży biznesu oferujemy odstąpienie lokalu handlowego, pełne wyposażenie, zatowarowanie, przekazanie kontaktów do dostawców, szkolenie (branżowe, towarowe, sprzedażowe, aż po kwestie księgowo-podatkowe), pomoc w uzyskaniu niezbędnych odbiorów, oraz całe know-how wraz z prawem do marki.

Informacje podstawowe

Branża
  • handel detal i hurt
Województwa
  • dolnośląskie
Miasto Wrocław
Obszar działalności Lokalny
Cena sprzedaży 59000 zł
Cena do negocjacji Tak
Czy firma jest zyskowna? Tak
Współpraca posprzedażowa Tak
Uwagi

źródło: www.olx.pl

Dodatkowe informacje

powody sprzedaży Dostępne w wersji Premium
powierzchnie, rodzaj i opis nieruchomości Dostępne w wersji Premium

Potrzebujesz więcej informacji o ofercie? Wiemy znacznie więcej!

  • wyniki finansowe
  • perspektywy rozwoju
  • analiza konkurencji
  • wiele innych

Jesteś zainteresowany?

Zapoznaj się ze szczegółzami oferty Premium w serwisie StartInvest

Uzyskaj dostęp Premium »

Jesteś zainteresowany?

Poznaj szczegóły naszej oferty i uzyskaj dostęp do informacji Premium

tel.: (86) 275 85 83

Potrzebujesz wyjaśnień lub więcej informacji o ofercie?

zadzwoń (86) 275 85 83 i dowiedz się więcej